03
LISTOPADA 2016
CZWARTEK

DZIEŃ DOBRY TVN

Ania Wyszkoni będzie w najbliższą niedzielę, 6 listopada, gościem programu Dzień Dobry TVN. Weźmie udział w czacie z widzami, rozmowie z prowadzącymi, a na koniec programu, wraz ze swoim zespołem, wykona najnowszą piosenkę "Oszukać los". Zapraszamy od godz. 8.30 do TVN!

28
MARCA 2017
WTOREK

"JESTEM TU NOWA" CORAZ BLIŻEJ...

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej płyty Ani Wyszkoni pt. "Jestem tu nowa". Z tego powodu Ania pojawi się w wielu programach telewizyjnych i radiowych. Po szczegóły zapraszamy do TERMINARZA. Wkrótce również premiera nowej strony internetowej. Bądźcie czujni  :-)

08
MARCA 2017
ŚRODA

PREMIERA NOWEGO SINGLA

Od dziś w internecie możecie oglądać nowy teledysk Anny Wyszkoni pt."Nie chcę cię obchodzić" promujący album "Jestem tu nowa", którego premiera zaplanowana jest na 31 marca. Dziś również po godz. 20.00 premiera tej piosenki w radiu RMF FM. Zapraszamy!

03
MARCA 2017
PIĄTEK

KULISY SŁAWY W TVN

W najbliższą niedzielę 5 marca program "Uwaga" w TVN pokaże "Kulisy sławy" Ani Wyszkoni. Serdecznie zapraszamy przed telewizory o godz. 19.45. A tymczasem TUTAJ możecie zobaczyć zwiastun programu.

02
MARCA 2017
CZWARTEK

KOCHAM CIĘ, POLSKO!

W sobotę 4 marca, o godz. 20.05, TVP 2 pokaże pierwszy odcinek nowej serii teleturnieju o wiedzy na temat naszego kraju pt. "Kocham cię, Polsko". W jednej z drużyn zobaczycie Anię Wyszkoni, której bedą towarzyszyły Kasia Kowalska i Natalia Szroeder.  Zapraszamy przed telewizory już w najbliższą sobotę o godz. 20.05. Powtórka w niedzielę 5 marca o godz. 16.15.

03
LUTEGO 2017
PIĄTEK

PRZEDPREMIEROWA PREZENTACJA NOWEJ PŁYTY ANNY WYSZKONI PT. „JESTEM TU NOWA”

Mamy przyjemność zaprosić WAS na niezwykłe wydarzenie: PRZEDPREMIEROWĄ PREZENTACJĘ NOWEJ PŁYTY ANNY WYSZKONI PT. „JESTEM TU NOWA”. Będziecie mieli okazję wraz z Anią, jako pierwsi, usłyszeć w całości nowy materiał na miesiąc przed oficjalną premierą. Spotkanie z Wami posłuży nam do zaplanowania działań promocyjnych związanych z wydaniem albumu oraz wyboru kolejnych singli, które będą promowały tę płytę w radiach. Spotkanie odbędzie się 12 lutego o godz. 15.00, przed koncertem w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Cały dochód ze sprzedaży cegiełek w cenie 10 zł,...

24
GRUDNIA 2016
SOBOTA

ŚWIĄTECZNIE W RADIU

W święta spotykamy się również w eterze :-) Usłyszymy się w radiu RMF FM, radiu ZET i radiu Złote Przeboje. Zapraszamy! http://www.rmf.fm/f/swieta-2016,6.html#tp http://www.rmf.fm/f/swieta-2016,1.html#tp http://www.radiozet.pl/Radio/Swiateczna-ramowka-Radia-ZET-00034254 http://zloteprzeboje.tuba.pl/zloteprzeboje/1,106342,21161271,radio-zlote-przeboje-na-swieta.html

23
GRUDNIA 2016
PIĄTEK

KOLĘDOWANIE Z FUNDACJĄ POLSAT

Zapraszamy do rozpoczęcia świąt Bożego Narodzenia z Anią Wyszkoni i Polsatem. Kolędowanie z Fundacją POLSAT, w którym najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewa Ania oraz Arka Noego już w wigilię o godz. 15.40 w Polsacie. Szczegóły oraz daty powtórek w naszym terminarzu. Zapraszamy! http://www.polsat.pl/news/2016-12-14/zapraszamy-na-koledowanie-z-fundacja-polsat/

22
GRUDNIA 2016
CZWARTEK

"JESTEM TU NOWA" - ODSŁONA 1

Z radością prezentujemy okładkę nowej płyty Anny Wyszkoni pt. "Jestem tu nowa". Album ukaże się w luty 2017 roku i w wersji podstawowej będzie zawierał 10 premierowych utworów, z których jeden, "Oszukać los", jest Wam już dobrze znany. Materiał ukaże się również w wersji de luxe - z pierwszym koncertowym dvd Ani zrealizowanym w październiku w poznańskiej Sali Ziemi oraz w wersji winylowej.  Polecamy :-)

03
LISTOPADA 2016
CZWARTEK

DZIEŃ DOBRY TVN

Ania Wyszkoni będzie w najbliższą niedzielę, 6 listopada, gościem programu Dzień Dobry TVN. Weźmie udział w czacie z widzami, rozmowie z prowadzącymi, a na koniec programu, wraz ze swoim zespołem, wykona najnowszą piosenkę "Oszukać los". Zapraszamy od godz. 8.30 do TVN!

31
PAŹDZIERNIKA 2016
PONIEDZIAŁEK

ŚWIATEŁKO DO GWIAZD W RMF FM.

Podczas niedawnej wizyty w Londynie Anna Wyszkoni odwiedziła grób Amy Winehouse na tamtejszym cmentarzu Edgwarebury. Opowie o tym w audycji Krzysztofa Urbaniaka "Światełko do gwiazd" w RMF FM. Oczywiście w szczególnym dniu 1 listopada. Zapraszamy do RMF FM tuż po godz.12.

ANNA WYSZKONI
" NIE CHCĘ CIĘ OBCHODZIĆ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"KULISY SŁAWY" UWAGA TVN
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"OSZUKAĆ LOS"
Odtwórz
MICHAŁ BAJOR I ANNA WYSZKONI
"JA KOCHAM, TY KOCHASZ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"DZIĘKI ZA DŹWIĘKI"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
TRAILER KONCERTU
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load