31
PAŹDZIERNIKA 2016
PONIEDZIAŁEK

ŚWIATEŁKO DO GWIAZD W RMF FM.

Podczas niedawnej wizyty w Londynie Anna Wyszkoni odwiedziła grób Amy Winehouse na tamtejszym cmentarzu Edgwarebury. Opowie o tym w audycji Krzysztofa Urbaniaka "Światełko do gwiazd" w RMF FM. Oczywiście w szczególnym dniu 1 listopada. Zapraszamy do RMF FM tuż po godz.12.

03
LUTEGO 2017
PIĄTEK

PRZEDPREMIEROWA PREZENTACJA NOWEJ PŁYTY ANNY WYSZKONI PT. „JESTEM TU NOWA”

Mamy przyjemność zaprosić WAS na niezwykłe wydarzenie: PRZEDPREMIEROWĄ PREZENTACJĘ NOWEJ PŁYTY ANNY WYSZKONI PT. „JESTEM TU NOWA”. Będziecie mieli okazję wraz z Anią, jako pierwsi, usłyszeć w całości nowy materiał na miesiąc przed oficjalną premierą. Spotkanie z Wami posłuży nam do zaplanowania działań promocyjnych związanych z wydaniem albumu oraz wyboru kolejnych singli, które będą promowały tę płytę w radiach. Spotkanie odbędzie się 12 lutego o godz. 15.00, przed koncertem w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Cały dochód ze sprzedaży cegiełek w cenie 10 zł,...

24
GRUDNIA 2016
SOBOTA

ŚWIĄTECZNIE W RADIU

W święta spotykamy się również w eterze :-) Usłyszymy się w radiu RMF FM, radiu ZET i radiu Złote Przeboje. Zapraszamy! http://www.rmf.fm/f/swieta-2016,6.html#tp http://www.rmf.fm/f/swieta-2016,1.html#tp http://www.radiozet.pl/Radio/Swiateczna-ramowka-Radia-ZET-00034254 http://zloteprzeboje.tuba.pl/zloteprzeboje/1,106342,21161271,radio-zlote-przeboje-na-swieta.html

23
GRUDNIA 2016
PIĄTEK

KOLĘDOWANIE Z FUNDACJĄ POLSAT

Zapraszamy do rozpoczęcia świąt Bożego Narodzenia z Anią Wyszkoni i Polsatem. Kolędowanie z Fundacją POLSAT, w którym najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewa Ania oraz Arka Noego już w wigilię o godz. 15.40 w Polsacie. Szczegóły oraz daty powtórek w naszym terminarzu. Zapraszamy! http://www.polsat.pl/news/2016-12-14/zapraszamy-na-koledowanie-z-fundacja-polsat/

22
GRUDNIA 2016
CZWARTEK

"JESTEM TU NOWA" - ODSŁONA 1

Z radością prezentujemy okładkę nowej płyty Anny Wyszkoni pt. "Jestem tu nowa". Album ukaże się w luty 2017 roku i w wersji podstawowej będzie zawierał 10 premierowych utworów, z których jeden, "Oszukać los", jest Wam już dobrze znany. Materiał ukaże się również w wersji de luxe - z pierwszym koncertowym dvd Ani zrealizowanym w październiku w poznańskiej Sali Ziemi oraz w wersji winylowej.  Polecamy :-)

03
LISTOPADA 2016
CZWARTEK

DZIEŃ DOBRY TVN

Ania Wyszkoni będzie w najbliższą niedzielę, 6 listopada, gościem programu Dzień Dobry TVN. Weźmie udział w czacie z widzami, rozmowie z prowadzącymi, a na koniec programu, wraz ze swoim zespołem, wykona najnowszą piosenkę "Oszukać los". Zapraszamy od godz. 8.30 do TVN!

31
PAŹDZIERNIKA 2016
PONIEDZIAŁEK

ŚWIATEŁKO DO GWIAZD W RMF FM.

Podczas niedawnej wizyty w Londynie Anna Wyszkoni odwiedziła grób Amy Winehouse na tamtejszym cmentarzu Edgwarebury. Opowie o tym w audycji Krzysztofa Urbaniaka "Światełko do gwiazd" w RMF FM. Oczywiście w szczególnym dniu 1 listopada. Zapraszamy do RMF FM tuż po godz.12.

25
PAŹDZIERNIKA 2016
WTOREK

HIT HIT HURRA

W jutrzejszym odcinku programu Hit Hit Hurra wystąpi Ania Wyszkoni. Zaśpiewa gościnnie z 11-letnią Wiktorią Zwolińską piosenkę "Czy ten pan i pani". Hit Hit Hurra to widowisko, w którym dzieci i młodzież do lat 16 prezentują swoje wokalne talenty śpiewając znane przeboje oraz występują w duetach z gwiazdami. Zapraszamy w środę, 26 października, o godz. 20.30 do TVP 1.

21
PAŹDZIERNIKA 2016
PIĄTEK

JUBILEUSZ ANNY WYSZKONI W LONDYNIE

Jubileusz 20-lecia pracy na scenie, który Anna Wyszkoni obchodzi w tym roku, ma również swoją brytyjską odsłonę. Już jutro Ania wystąpi w słynnej sali Indigo O2 w Londynie. Zapraszamy nie tylko fanów Ani Wyszkoni, ponieważ oprócz niej wystąpi również zespół Feel.  22.10.2016, godz. 19.00 / Londyn, Indigo O2 Arena. Koncert Anna Wyszkoni, Feel.

15
PAŹDZIERNIKA 2016
SOBOTA

EUROWIZJA JUNIOR 2016 Z ANIĄ WYSZKONI

Anna Wyszkoni zasiądzie dziś w jury pierwszych polskich eliminacji do konkursu "Eurowizja Junior". Konkurs dotyczy dzieci i młodzieży do lat 16. Ania będzie również gwiazdą muzyczną tych preselekcji, wykona ze swoim zespołem dwa utwory, m.in. premierowo w telewizji najnowszy singiel "Oszukać los". Zapraszamy do TVP 1 o godz. 17.30.

11
PAŹDZIERNIKA 2016
WTOREK

TELEDYSK "OSZUKAĆ LOS"

Prezentujemy dziś teledysk do najnowszej piosenki Anny Wyszkoni pt."Oszukać los" promującej płytę, która ukaże się w lutym 2017 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Michał Pascal Pawliszewski, z którym Ania pracowała już przy trzech wcześniejszych klipach.

ANNA WYSZKONI
"OSZUKAĆ LOS"
Odtwórz
MICHAŁ BAJOR I ANNA WYSZKONI
"JA KOCHAM, TY KOCHASZ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"DZIĘKI ZA DŹWIĘKI"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
TRAILER KONCERTU
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load