16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

28
PAŹDZIERNIKA 2014
WTOREK

"Z DALA OD FLESZY" - PARTY O ANNIE WYSZKONI

W najnowszym numerze dwutygodnika "PARTY - Życie gwiazd!" również przeczytacie artykuł o Ani Wyszkoni, jej tanecznej pasji i życiu na wsi.  Artykuł "Z dala od fleszy" można już przeczytać w naszym dziale PRASA. Polecamy.

27
PAŹDZIERNIKA 2014
PONIEDZIAŁEK

"ZDROWA ROZMOWA" Z ANNĄ WYSZKONI

W październikowym numerze miesięcznika "Moda na zdrowie" znajdziecie obszerny wywiad z Anią pt. "Czuję radość z bycia tu i teraz" na temat zdrowego życia, rozwoju i macierzyństwa. Polecamy nie tylko zwolennikom zdrowego trybu życia :-) Cały artykuł możecie przeczytać w naszym dziale PRASA.

24
PAŹDZIERNIKA 2014
PIĄTEK

CHARYTATYWNY KONCERT DLA JASZKOTLA

W najbliższą niedzielę, 26 października, Ania Wyszkoni weźmie udział w charytatywnej imprezie na rzecz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Jaszkotlu. Całodniowa impreza odbędzie się w Wiązowie, w powiecie strzelińskim koło Wrocławia, a jej zwieńczeniem będzie, o godz. 17.00, akustyczny koncert Ani z zespołem. Gorąco zapraszamy, pomóżmy razem dzieciom z Jaszkotla! 

23
PAŹDZIERNIKA 2014
CZWARTEK

ANIA I JAN W DWÓCH TAŃCACH.

W najbliższym odcinku "Tańca z gwiazdami" Anna Wyszkoni i Jan Kliment zatańczą dwa tańce: sambę oraz dancehall. Ten drugi to zupełna nowość w programie, zobaczcie jak Ania poradzi sobie w tym dość młodzieżowym stylu. Zapraszamy w piątek przed telewizory. "Taniec z gwiazdami" - Polsat, piątek 24.10, godz. 20:05.

17
PAŹDZIERNIKA 2014
PIĄTEK

TANIEC Z GWIAZDAMI NA PÓŁMETKU

W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Ania Wyszkoni z Janem Klimentem zatańczą taniec współczesny do wielkiego przeboju zespołu Bracia "Nad przepaścią". Gościnnie zaśpiewa Piotr Cugowski. Zapraszamy przed telewizory o godz. 20.05.  "Taniec z gwiazdami", Polsat, piątek 17.10, godz. 20.05.

14
PAŹDZIERNIKA 2014
WTOREK

ANNA WYSZKONI W "ŚWIAT SIĘ KRĘCI"

W czwartkowym programie "Świat się kręci" Ania Wyszkoni wraz z zespołem wykona akustyczną wersję swojej piosenki "Biegnij przed siebie". Zapraszamy! "Świat się kręci" - TVP 1, 16.10, godz. 18:30.

09
PAŹDZIERNIKA 2014
CZWARTEK

TANIEC Z GWIAZDAMI

W 6 odcinku "Tańca z gwiazdami", w najbliższy piątek 10 października, czekają nas dwie niespodzianki. Oprócz energetycznej cha-chy, wyjątkowo w duecie z Rafałem Maserakiem, Anna Wyszkoni zaśpiewa również swój aktualny przebój "Biegnij przed siebie" który jest obecnie w ścisłej czołówce najczęściej granych piosenek w stacjach radiowych. Podczas programu zostanie jej także wręczona Podwójna Platynowa Płyta za album "Pan i Pani". Zapraszamy w piątkowy wieczór przed telewizory. "Taniec z gwiazdami" - Polsat, piątek 10.10, godz. 20.05.

08
PAŹDZIERNIKA 2014
ŚRODA

LODOŁAMACZE 2014

W dniu 29 września Anna Wyszkoni wystąpiła z recitalem podczas regionalnej gali kampanii propagującej zatrudnianie osób niepełnosprawnych "Lodołamacze 2014". Jako ambasadorka tejże akcji w regionie dolnośląsko-opolskim wręczyła również główną statuetkę, Super Lodołamacza, Fundacji „Promyk Słońca” z Wrocławia zatrudniającej i wspierającej osoby niepełnosprawne. Dziś Ania wzięła udział w Gali Finałowej IX edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2014, która odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie, pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP, Pani Anny Komorowskiej. Wręczyła statuetkę...

24
WRZEŚNIA 2014
ŚRODA

ANNA WYSZKONI AMBASADORKĄ KAMPANII "LODOŁAMACZE 2014"

Anna Wyszkoni została Ambasadorką ogólnopolskiej kampanii propagującej zatrudnianie osób niepełnosprawnych w regionie dolnośląsko – opolskim. Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych organizuje już po raz IX edycję Konkursu "Lodołamacze 2014". Celem Konkursu jest nagrodzenie tych firm, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych. LODOŁAMACZE to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną...

22
WRZEŚNIA 2014
PONIEDZIAŁEK

"TELE TYDZIEŃ" Z ANNĄ WYSZKONI

W najnowszym, 39 numerze "Tele Tygodnia" znajdziecie rozmowę z Anią Wyszkoni pt. "Nie boję się plotek". O "Tańcu z gwiazdami", jurorach, Janku Klimencie i nie tylko... Polecamy!

ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
ANIA WYSZKONI - ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY
LATO ZET I DWÓJKI - KOŁOBRZEG 07.07.2013
Odtwórz
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load