16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

17
PAŹDZIERNIKA 2014
PIĄTEK

TANIEC Z GWIAZDAMI NA PÓŁMETKU

W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Ania Wyszkoni z Janem Klimentem zatańczą taniec współczesny do wielkiego przeboju zespołu Bracia "Nad przepaścią". Gościnnie zaśpiewa Piotr Cugowski. Zapraszamy przed telewizory o godz. 20.05.  "Taniec z gwiazdami", Polsat, godz. 20.05.

09
PAŹDZIERNIKA 2014
CZWARTEK

TANIEC Z GWIAZDAMI

W 6 odcinku "Tańca z gwiazdami", w najbliższy piątek 10 października, czekają nas dwie niespodzianki. Oprócz energetycznej cha-chy, wyjątkowo w duecie z Rafałem Maserakiem, Anna Wyszkoni zaśpiewa również swój aktualny przebój "Biegnij przed siebie" który jest obecnie w ścisłej czołówce najczęściej granych piosenek w stacjach radiowych. Podczas programu zostanie jej także wręczona Podwójna Platynowa Płyta za album "Pan i Pani". Zapraszamy w piątkowy wieczór o godz. 20.05 do Polsatu.

08
PAŹDZIERNIKA 2014
ŚRODA

LODOŁAMACZE 2014

W dniu 29 września Anna Wyszkoni wystąpiła z recitalem podczas regionalnej gali kampanii propagującej zatrudnianie osób niepełnosprawnych "Lodołamacze 2014". Jako ambasadorka tejże akcji w regionie dolnośląsko-opolskim wręczyła również główną statuetkę, Super Lodołamacza, Fundacji „Promyk Słońca” z Wrocławia zatrudniającej i wspierającej osoby niepełnosprawne. Dziś Ania wzięła udział w Gali Finałowej IX edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2014, która odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie, pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP, Pani Anny Komorowskiej. Wręczyła statuetkę...

24
WRZEŚNIA 2014
ŚRODA

ANNA WYSZKONI AMBASADORKĄ KAMPANII "LODOŁAMACZE 2014"

Anna Wyszkoni została Ambasadorką ogólnopolskiej kampanii propagującej zatrudnianie osób niepełnosprawnych w regionie dolnośląsko – opolskim. Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych organizuje już po raz IX edycję Konkursu "Lodołamacze 2014". Celem Konkursu jest nagrodzenie tych firm, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych. LODOŁAMACZE to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną...

22
WRZEŚNIA 2014
PONIEDZIAŁEK

"TELE TYDZIEŃ" Z ANNĄ WYSZKONI

W najnowszym, 39 numerze "Tele Tygodnia" znajdziecie rozmowę z Anią Wyszkoni pt. "Nie boję się plotek". O "Tańcu z gwiazdami", jurorach, Janku Klimencie i nie tylko... Polecamy!

19
WRZEŚNIA 2014
PIĄTEK

NOWY TELEDYSK "BIEGNIJ PRZED SIEBIE"

Zerknijcie obok...  W podziękowaniu za tyle ciepła, sympatii i... głosów, które otrzymuję od Was podczas "Tańca z gwiazdami", ofiarowuję Wam mój najbardziej osobisty i już najbardziej ukochany ze wszystkich, teledysk. "Biegnij przed siebie" to piosenka dla moich dzieci: Poli i Tobiasza. Teledysk jest dla Nich i o Nich :) Enjoy! A.

14
WRZEŚNIA 2014
NIEDZIELA

TANGO ZA 38 PUNKTÓW

W drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" Ania Wyszkoni wraz z Janem Klimentem ponownie otrzymali za swoje tango najwyższe oceny jurorów i przeszli do następnego odcinka. W trzecim odcinku, który już w najbliższy piątek 19 września, Ania i Jan zatańczą sambę. Zapraszamy w piątek o godz. 20.05 do Polsatu!

10
WRZEŚNIA 2014
ŚRODA

PODWÓJNA PLATYNA DLA ANI WYSZKONI!

Bardzo miło nam donieść, że pierwszy album Ani Wyszkoni "Pan i Pani" uzyskał status Podwójnie Platynowej Płyty, co oznacza, że znalazł on już ponad 60 tys. nabywców! Związek Producentów Audio-Video przyznał płycie Ani ten tytuł w dniu 3 września. Dziękujemy za to wyróżnienie wszystkim , którzy mają na swojej półce płytę "Pan i Pani"!

06
WRZEŚNIA 2014
SOBOTA

WYSOKIE NOTY JURORÓW DLA ANI WYSZKONI

Ania Wyszkoni zdobyła, ex aequo z Agnieszką Sienkiewicz, najwyższe noty jurorów w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"!. Ania z Janem Klimentem zatańczyli salsę, za którą otrzymali od jury 39 punktów. Tym samym, w połączeniu z głosami widzów programu, Ania przeszła do drugiego odcinka show. Za tydzień zatańczy tango. Zapraszamy 12 września o godz.20.00. A oto, co po programie napisały na gorąco niektóre portale internetowe: INTERIA AFTERPARTY

03
WRZEŚNIA 2014
ŚRODA

ANIA WYSZKONI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI".

Już w piątek 5 września rusza kolejna edycja tanecznego show telewizji POLSAT "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Jedną z uczestniczek będzie Anna Wyszkoni, która zatańczy w parze z Janem Klimentem. Zapraszamy do Polsatu w piątek o godz.20.00 i głosowania na PARĘ nr 9. 

ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
ANIA WYSZKONI - ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY
LATO ZET I DWÓJKI - KOŁOBRZEG 07.07.2013
Odtwórz
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load