16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

19
LISTOPADA 2014
ŚRODA

AKUSTYCZNIE W RMF FM

Dziś o godz. 20.00 w Popliście Plus Darka Maciborka, na antenie radia RMF FM, Anna Wyszkoni wraz z zespołem zagra akustycznie trzy piosenki w ramach cyklu Poplista Plus Live Sessions. Ten krótki koncert będzie można również zobaczyć na stronie internetowej RMF FM. Zapraszamy o 20. do RMF!

11
LISTOPADA 2014
WTOREK

ANNA WYSZKONI W FINALE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!

W miniony piątek Ania Wyszkoni i Jan Kliment jako pierwsi wywalczyli sobie udział w Wielkim Finale programu "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Zmierzą się w nim z parą Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino. W półfinale Ania i Jan zatańczyli rumbę i pop do piosenki Michaela Jacksona "Billie Jean". Finał będzie obfitował w kolejne atrakcje zarówno taneczne, jak i muzyczne. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Anię i Janka i zapraszamy przed telewizory w najbliższy piątek 14 listopada o godz. 20.05 do Polsatu.

10
LISTOPADA 2014
PONIEDZIAŁEK

ANIA WYSZKONI W PRASIE

Artykuły lub wywiady z Anną Wyszkoni znajdziecie w aktualnych wydaniach kilku magazynów. Polecamy najnowszy numer dwutygodnika SHOW z wywiadem pt. "Wierzę w anioły". Wywiady z Anią przeczytacie również w tygodniku KropkaTV, magazynie CLAUDIA oraz najnowszym numerze poradnika PANI DOMU. Polecamy! 

03
LISTOPADA 2014
PONIEDZIAŁEK

ANNA WYSZKONI W "WIELKIM TEŚCIE Z HISTORII"

Dziś o godz. 20.25 w telewizyjnej Jedynce "Wielki Test - 25 lat wolności w Polsce". Jednym z zaproszonych gości będzie Anna Wyszkoni.  W tej edycji konkursu widzowie oraz zaproszeni do studia goście będą odpowiadać na pytania dotyczące zmian, które zaszły w Polsce po wyborach 4 czerwca 1989 r. aż do współczesności. Test będą rozwiązywać duety złożone m.in. ze znanych i lubianych artystów, dziennikarzy i sportowców. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś. Zapraszamy.

01
LISTOPADA 2014
SOBOTA

"PEJZAŻ BEZ CIEBIE" - MAREK JACKOWSKI

Dziś o godz. 13.35 w telewizyjnej Jedynce koncert poświęcony Markowi Jackowskiemu "Pejzaż bez Ciebie". Wśród wykonawców, którzy zaśpiewali piosenki Marka i Maanamu, również Anna Wyszkoni. Powtórka w niedzielę 2 listopada o godz. 18.30. Zapraszamy do TVP 1. "Pejzaż bez Ciebie - Marek Jackowski", TVP 1, sobota 1 listopada, godz. 13.35.

28
PAŹDZIERNIKA 2014
WTOREK

"Z DALA OD FLESZY" - PARTY O ANNIE WYSZKONI

W najnowszym numerze dwutygodnika "PARTY - Życie gwiazd!" również przeczytacie artykuł o Ani Wyszkoni, jej tanecznej pasji i życiu na wsi.  Artykuł "Z dala od fleszy" można już przeczytać w naszym dziale PRASA. Polecamy.

27
PAŹDZIERNIKA 2014
PONIEDZIAŁEK

"ZDROWA ROZMOWA" Z ANNĄ WYSZKONI

W październikowym numerze miesięcznika "Moda na zdrowie" znajdziecie obszerny wywiad z Anią pt. "Czuję radość z bycia tu i teraz" na temat zdrowego życia, rozwoju i macierzyństwa. Polecamy nie tylko zwolennikom zdrowego trybu życia :-) Cały artykuł możecie przeczytać w naszym dziale PRASA.

24
PAŹDZIERNIKA 2014
PIĄTEK

CHARYTATYWNY KONCERT DLA JASZKOTLA

W najbliższą niedzielę, 26 października, Ania Wyszkoni weźmie udział w charytatywnej imprezie na rzecz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Jaszkotlu. Całodniowa impreza odbędzie się w Wiązowie, w powiecie strzelińskim koło Wrocławia, a jej zwieńczeniem będzie, o godz. 17.00, akustyczny koncert Ani z zespołem. Gorąco zapraszamy, pomóżmy razem dzieciom z Jaszkotla! 

23
PAŹDZIERNIKA 2014
CZWARTEK

ANIA I JAN W DWÓCH TAŃCACH.

W najbliższym odcinku "Tańca z gwiazdami" Anna Wyszkoni i Jan Kliment zatańczą dwa tańce: sambę oraz dancehall. Ten drugi to zupełna nowość w programie, zobaczcie jak Ania poradzi sobie w tym dość młodzieżowym stylu. Zapraszamy w piątek przed telewizory. "Taniec z gwiazdami" - Polsat, piątek 24.10, godz. 20:05.

17
PAŹDZIERNIKA 2014
PIĄTEK

TANIEC Z GWIAZDAMI NA PÓŁMETKU

W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Ania Wyszkoni z Janem Klimentem zatańczą taniec współczesny do wielkiego przeboju zespołu Bracia "Nad przepaścią". Gościnnie zaśpiewa Piotr Cugowski. Zapraszamy przed telewizory o godz. 20.05.  "Taniec z gwiazdami", Polsat, piątek 17.10, godz. 20.05.

ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
ANIA WYSZKONI - ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY
LATO ZET I DWÓJKI - KOŁOBRZEG 07.07.2013
Odtwórz
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load