16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

18
MARCA 2015
ŚRODA

MIASTO KOBIET

W dniu dzisiejszym Anna Wyszkoni będzie gościem Doroty Wellman i Pauliny Młynarskiej w programie "Miasto Kobiet" na antenie TVN Style. W odcinku będzie mowa o zabezpieczaniu komórek macierzystych, Ania Wyszkoni jest jedną z matek, które pobrały i zabezpieczyły krew pępowinową swojej córki w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Zapraszamy przed telewizory.

10
LUTEGO 2015
WTOREK

EUROWIZJA - DEMENTI

Oficjalnie dementujemy dzisiejsze doniesienia gazety Fakt, jakoby Anna Wyszkoni miała reprezentować Polskę podczas tegorocznego konkursu Eurowizji w Wiedniu. Nigdy nie rozważaliśmy takiego pomysłu ani nie otrzymaliśmy takiej propozycji od Telewizji Polskiej.

08
STYCZNIA 2015
CZWARTEK

ANNA WYSZKONI WŚRÓD "GRUBYCH RYB" RADIA KOLOR

Z przyjemnością informujemy, że Anna Wyszkoni została nominowana w plebiscycie Radia KOLOR "Grube Ryby 2015", w kategorii "Przebojowy głos". Jak donosi strona internetowa radia Kolor, "Grube Ryby (za przebojowy głos) to artyści, którzy w minionym roku pokazali, że polska muzyka nie powinna mieć kompleksów. To artyści, którzy bronią się swoim talentem, nie obecnością na kolorowych okładkach". Dziękujemy za nominację i zapraszamy do głosowania na Anię na stronie internetowej poświęconej plebiscytowi: http://radiokolor.pl/gruberyby-glosowanie/1/Przebojowy+głos. Głosowanie trwa do...

07
STYCZNIA 2015
ŚRODA

ARTYSTA 25-LECIA RMF FM.

Anna Wyszkoni jest nominowana do tytułu Artysta 25-lecia RMF FM! Radio RMF FM reklamuje plebiscyt i nominowanych artystów w ten sposób: "to czterdzieści gwiazd, które wywarły największy wpływ na historię muzyki polskiej i na radio RMF FM! Ich piosenki znają i nucą wszyscy od dzieci w przedszkolu przez taksówkarzy, górników po profesorów!" Możecie oddać swój głos na Anię na STRONIE INTERNETOWEJ RMF FM. Finał zabawy już 7 lutego 2015 roku podczas wielkiej Gali 25-lecia RMF FM w warszawskim Teatrze Wielkim i na antenie Telewizji POLSAT. Dziękujemy za wszystkie głosy...

01
STYCZNIA 2015
CZWARTEK

PIOSENKA DNIA JEDYNKI

W Nowy Rok wchodzimy... przebojowo! Już jutro czyli w piątek 2 stycznia "Prywatna Madonna" będzie Piosenką Dnia Radiowej Jedynki. Będzie można jej wysłuchać między innymi w Sygnałach Dnia ok. 08:10, w Czterech Porach Roku ok. 11:10, w Muzycznej Jedynce ok. 14:15 oraz w Popołudniu z Jedynką ok. 17:08. Zapraszamy!

23
GRUDNIA 2014
WTOREK

ŚWIĘTA Z ANIĄ WYSZKONI

W czasie Świąt Bożego Narodzenia będzie można zobaczyć i posłuchać Ani w dwóch programach kolędowych w telewizji. Już w wigilię 24 grudnia, o godz. 16.45, w koncercie "Krakowskie kolędowanie z Polsatem" (wystąpią również m.in. Zbigniew Wodecki, Grzegorz Markowski, Sylwia Grzeszczak), a 25 i 26 grudnia, o godz. 17.25, w koncercie "Kolędowanie ze świętym Janem Pawłem II" zarejestrowanym przez TVP 1 w Bazylice w Wadowicach. W tym koncercie, oprócz Anny Wyszkoni, wystąpili również: Zbigniew Wodecki, Andrzej Piaseczny, Pectus). Szczegóły w TERMINARZU. Zapraszamy przed telewizory.

08
GRUDNIA 2014
PONIEDZIAŁEK

PREMIERA SINGLA "PRYWATNA MADONNA".

Dziś radiowa premiera nowego singla Anny Wyszkoni z Platynowej Edycji albumu "Życie jest w porządku" - "Prywatna Madonna". Kompozycja Seweryna Krajewskiego z tekstem Wojciecha Byrskiego i Małgorzaty Iżyńskiej jest już trzecim, po "Na cześć wariata" i "Biegnij przed siebie", singlem promującym płytę, która ukazała się w maju. Utwór ten Ania Wyszkoni zadedykowała swojej mamie. Od dziś możecie usłyszeć tę piosenkę w wielu stacjach radiowych w Polsce, a wieczorem, po godz. 20.00 - oficjalna premiera w RMF FM. Zapraszamy!

06
GRUDNIA 2014
SOBOTA

"SREBRNE JABŁKA" PANI

Z przyjemnością informujemy, że Anna Wyszkoni oraz Maciej Durczak są nominowani do corocznej nagrody miesięcznika PANI "Srebrne Jabłka".  "Srebrna Jabłka" to nagrody przyznawane przez Czytelniczki miesięcznika PANI ulubionym parom, których historie były przez cały rok przedstawiane w cyklu "Partnerzy". Na parę nr 6: Anna Wyszkoni - Maciej Durczak można zagłosować do 19 stycznia wysyłając sms na numer 7365 o treści:  PN.SJ.WKRUK.6 (jeśli chcesz wygrać srebrną broszkę marki W. KRUK) PN.SJ.COVER.6 (jeśli chcesz wygrać zestaw zegarków szwajcarskiej marki COVER...

05
GRUDNIA 2014
PIĄTEK

PRZEGLĄD PRASY

W najnowszym numerze (1/2015) miesięcznika "Kobieta i Życie" polecamy wywiad pt. "Taniec to piękna przygoda". Artykuł jest zilustrowany specjalną sesją zdjęciową oraz okładką. "Poradnik Domowy" (nr 1/2015) to kolejny miesięcznik, w którym przeczytacie rozmowę z Anią. Wywiad pt. "Potrafię wiele wziąć od życia" przeprowadziła Krystyna Pytlakowska. W aktualnym wydaniu miesięcznika "Świat Kobiety" (nr 1/2015) Ania pojawiła się w "wywiadzie miesiąca" pod hasłem "Moja rodzina patchworkowa". W artykule znalazły się też rozmowy z Romą Gąsiorowską i Moniką Mrozowską. Autorką tego artykułu,...

19
LISTOPADA 2014
ŚRODA

AKUSTYCZNIE W RMF FM

Dziś o godz. 20.00 w Popliście Plus Darka Maciborka, na antenie radia RMF FM, Anna Wyszkoni wraz z zespołem zagra akustycznie trzy piosenki w ramach cyklu Poplista Plus Live Sessions. Ten krótki koncert będzie można również zobaczyć na stronie internetowej RMF FM. Zapraszamy o 20. do RMF!

ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
ANIA WYSZKONI - ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY
LATO ZET I DWÓJKI - KOŁOBRZEG 07.07.2013
Odtwórz
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni

Brak wydarzeń w najbliższym czasie...

POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load