16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

24
STYCZNIA 2016
NIEDZIELA

PLEBISCYT "WROCŁAWIANIN ROKU 2015"

Anna Wyszkoni została nominowana do tytułu "Wrocławianin Roku" w corocznym plebiscycie Gazety Wrocławskiej. Zachęcamy do głosowania na Anię. Można to zrobić za pomocą sms-ów oraz Facebooka, ale także tradycyjnie, na stronie internetowej Gazety Wrocławskiej. Dziękujemy za każdy oddany głos!

24
GRUDNIA 2015
CZWARTEK

CAŁA POLSKA ŚPIEWA KOLĘDY

W pierwszy dzień świąt telewizyjna Jedynka pokaże koncert "Cała Polska śpiewa kolędy" zrealizowany w kościele Św. Jana w Gdańsku dwa dni przed świętami. Powtórki: w sobotę 26 grudnia o godz. 9.00 w TVP 1 i o g. 10.35 w TVP Polonia oraz w poniedziałek 28 grudnia o godz. 15.25 w TVP Polonia. Emisja w radiu ZET w wigilię o godz. 16.00. Zapraszamy do TVP 1 w piątek 25 grudnia o godz. 18.30.

23
GRUDNIA 2015
ŚRODA

KRAKOWSKIE KOLĘDOWANIE Z POLSATEM

Polsat w te święta pokaże również koncert z ubiegłego roku "Krakowskie kolędowanie z Polsatem". Zapraszamy w wigilię o godz. 13.45 do Polsatu, o godz. 15.10 i 15.55 do Polsatu 2 i o godz. 22.15 i 23.20 do Polsatu News.

18
GRUDNIA 2015
PIĄTEK

ŚWIAT SIĘ KRĘCI

Dziś piosenkę "Od nieba do nieba" w wersji akustycznej usłyszycie na żywo w programie "Świat się kręci" na antenie TVP 1 ok. godz. 19.00. Piosenka promuje nową płytę Anny Wyszkoni pt. "Kolędy Wielkie". Zapraszamy.

17
GRUDNIA 2015
CZWARTEK

PIOSENKA DNIA RADIOWEJ JEDYNKI

Jutro utwór "Od nieba do nieba" będzie Piosenką Dnia Radiowej Jedynki. Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 18 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05. Zapraszamy!

11
GRUDNIA 2015
PIĄTEK

KOLĘDY WIELKIE W DZIEŃ DOBRY TVN

W niedzielę, 13 grudnia, Anna Wyszkoni będzie gościem programu Dzień Dobry TVN. Najpierw będzie odpowiadać na pytania widzów na czacie internetowym, a na finał programu, wraz ze swoim zespołem, wykona piosenkę „Od nieba do nieba”, promującą najnowszą płytę, „Kolędy Wielkie”. Zapraszamy!

10
GRUDNIA 2015
CZWARTEK

ANIA ŚWIĄTECZNIE

W jutrzejszym Pytaniu na śniadanie świąteczny reportaż z Anią Wyszkoni wprost z wrocławskiego Rynku. Zapraszamy!

20
LISTOPADA 2015
PIĄTEK

KOLĘDY WIELKIE - PREMIERA!

Dziś premiera nowego albumu Anny Wyszkoni "Kolędy wielkie" oraz teledysku i singla "Od nieba do nieba" promującego ten krążek. Piosenkę usłyszycie dziś po godz. 20 w RMF FM. A teledysk już można oglądać na naszej stronie. Zapraszamy!

18
LISTOPADA 2015
ŚRODA

"OD NIEBA DO NIEBA" JUŻ W PIĄTEK

W najbliższy piątek, 20 listopada, po godz. 20 premiera singla "Od nieba do nieba" w RMF FM. W tym samym dniu na portalu Onet.pl będzie można obejrzeć teledysk do tego utworu. Równocześnie w sklepach pojawi się nowy album Anny Wyszkoni pt. "Kolędy wielkie".

15
LISTOPADA 2015
NIEDZIELA

ANIA WYSZKONI Z ZESPOŁEM PECTUS

13 listopada ukazał się nowy album zespołu Pectus pt. "Kobiety", na którym jeden z utworów gościnnie zaśpiewała Anna Wyszkoni. ONET.PL: "W studiu z Anną Wyszkoni" Oprócz Ani na płycie usłyszymy duety m.in. z: Kayah, Ireną Santor, Basią Trzetrzelewską, Marylą Rodowicz, Patrycją Markowską. Piosenka "Na parapetach" śpiewana przez Anię w duecie z Tomkiem Szczepanikiem jest nastrojową balladą zamykającą tę płytę. Zapraszamy do posłuchania.

ANNA WYSZKONI
"OD NIEBA DO NIEBA"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"OD NIEBA DO NIEBA"
Odtwórz
MICHAŁ BAJOR I ANNA WYSZKONI
"JA KOCHAM, TY KOCHASZ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"DZIĘKI ZA DŹWIĘKI"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
TRAILER KONCERTU
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load