16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

08
GRUDNIA 2014
PONIEDZIAŁEK

PREMIERA SINGLA "PRYWATNA MADONNA".

Dziś radiowa premiera nowego singla Anny Wyszkoni z Platynowej Edycji albumu "Życie jest w porządku" - "Prywatna Madonna". Kompozycja Seweryna Krajewskiego z tekstem Wojciecha Byrskiego i Małgorzaty Iżyńskiej jest już trzecim, po "Na cześć wariata" i "Biegnij przed siebie", singlem promującym płytę, która ukazała się w maju. Utwór ten Ania Wyszkoni zadedykowała swojej mamie. Od dziś możecie usłyszeć tę piosenkę w wielu stacjach radiowych w Polsce, a wieczorem, po godz. 20.00 - oficjalna premiera w RMF FM. Zapraszamy!

06
GRUDNIA 2014
SOBOTA

"SREBRNE JABŁKA" PANI

Z przyjemnością informujemy, że Anna Wyszkoni oraz Maciej Durczak są nominowani do corocznej nagrody miesięcznika PANI "Srebrne Jabłka".  "Srebrna Jabłka" to nagrody przyznawane przez Czytelniczki miesięcznika PANI ulubionym parom, których historie były przez cały rok przedstawiane w cyklu "Partnerzy". Na parę nr 6: Anna Wyszkoni - Maciej Durczak można zagłosować do 19 stycznia wysyłając sms na numer 7365 o treści:  PN.SJ.WKRUK.6 (jeśli chcesz wygrać srebrną broszkę marki W. KRUK) PN.SJ.COVER.6 (jeśli chcesz wygrać zestaw zegarków szwajcarskiej marki COVER...

05
GRUDNIA 2014
PIĄTEK

PRZEGLĄD PRASY

W najnowszym numerze (1/2015) miesięcznika "Kobieta i Życie" polecamy wywiad pt. "Taniec to piękna przygoda". Artykuł jest zilustrowany specjalną sesją zdjęciową oraz okładką. "Poradnik Domowy" (nr 1/2015) to kolejny miesięcznik, w którym przeczytacie rozmowę z Anią. Wywiad pt. "Potrafię wiele wziąć od życia" przeprowadziła Krystyna Pytlakowska. W aktualnym wydaniu miesięcznika "Świat Kobiety" (nr 1/2015) Ania pojawiła się w "wywiadzie miesiąca" pod hasłem "Moja rodzina patchworkowa". W artykule znalazły się też rozmowy z Romą Gąsiorowską i Moniką Mrozowską. Autorką tego artykułu,...

19
LISTOPADA 2014
ŚRODA

AKUSTYCZNIE W RMF FM

Dziś o godz. 20.00 w Popliście Plus Darka Maciborka, na antenie radia RMF FM, Anna Wyszkoni wraz z zespołem zagra akustycznie trzy piosenki w ramach cyklu Poplista Plus Live Sessions. Ten krótki koncert będzie można również zobaczyć na stronie internetowej RMF FM. Zapraszamy o 20. do RMF!

12
LISTOPADA 2014
ŚRODA

"GRAZIA" Z ANIĄ NA OKŁADCE

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru dwutygodnika GRAZIA z Anią Wyszkoni na okładce i wyjątkowymi zdjęciami Marleny Bielińskiej. Wewnątrz znajdziecie obszerny wywiad pt. "Nie wstydzę się moich błędów". Artykuł znajdziecie również w naszym dziale PRASA. Polecamy!

11
LISTOPADA 2014
WTOREK

ANNA WYSZKONI W FINALE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!

W miniony piątek Ania Wyszkoni i Jan Kliment jako pierwsi wywalczyli sobie udział w Wielkim Finale programu "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Zmierzą się w nim z parą Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino. W półfinale Ania i Jan zatańczyli rumbę i pop do piosenki Michaela Jacksona "Billie Jean". Finał będzie obfitował w kolejne atrakcje zarówno taneczne, jak i muzyczne. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Anię i Janka i zapraszamy przed telewizory w najbliższy piątek 14 listopada o godz. 20.05 do Polsatu.

10
LISTOPADA 2014
PONIEDZIAŁEK

ANIA WYSZKONI W PRASIE

Artykuły lub wywiady z Anną Wyszkoni znajdziecie w aktualnych wydaniach kilku magazynów. Polecamy najnowszy numer dwutygodnika SHOW z wywiadem pt. "Wierzę w anioły". Wywiady z Anią przeczytacie również w tygodniku KropkaTV, magazynie CLAUDIA oraz najnowszym numerze poradnika PANI DOMU. Polecamy! 

03
LISTOPADA 2014
PONIEDZIAŁEK

ANNA WYSZKONI W "WIELKIM TEŚCIE Z HISTORII"

Dziś o godz. 20.25 w telewizyjnej Jedynce "Wielki Test - 25 lat wolności w Polsce". Jednym z zaproszonych gości będzie Anna Wyszkoni.  W tej edycji konkursu widzowie oraz zaproszeni do studia goście będą odpowiadać na pytania dotyczące zmian, które zaszły w Polsce po wyborach 4 czerwca 1989 r. aż do współczesności. Test będą rozwiązywać duety złożone m.in. ze znanych i lubianych artystów, dziennikarzy i sportowców. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś. Zapraszamy.

01
LISTOPADA 2014
SOBOTA

"PEJZAŻ BEZ CIEBIE" - MAREK JACKOWSKI

Dziś o godz. 13.35 w telewizyjnej Jedynce koncert poświęcony Markowi Jackowskiemu "Pejzaż bez Ciebie". Wśród wykonawców, którzy zaśpiewali piosenki Marka i Maanamu, również Anna Wyszkoni. Powtórka w niedzielę 2 listopada o godz. 18.30. Zapraszamy do TVP 1. "Pejzaż bez Ciebie - Marek Jackowski", TVP 1, sobota 1 listopada, godz. 13.35.

28
PAŹDZIERNIKA 2014
WTOREK

"Z DALA OD FLESZY" - PARTY O ANNIE WYSZKONI

W najnowszym numerze dwutygodnika "PARTY - Życie gwiazd!" również przeczytacie artykuł o Ani Wyszkoni, jej tanecznej pasji i życiu na wsi.  Artykuł "Z dala od fleszy" można już przeczytać w naszym dziale PRASA. Polecamy.

ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
ANIA WYSZKONI - ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY
LATO ZET I DWÓJKI - KOŁOBRZEG 07.07.2013
Odtwórz
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load