16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

21
LIPCA 2014
PONIEDZIAŁEK

W DNIU URODZIN...

Aniu, z okazji Twoich urodzin życzymy Ci, aby każdy dzień przynosił to, co w życiu najważniejsze: zdrowie, miłość i szczęście. Oraz, oczywiście, realizacji kolejnych planów i marzeń!  Od całej ekipy Rock House Entertainment oraz współpracowników.

21
LIPCA 2014
PONIEDZIAŁEK

"NA CZEŚĆ WARIATA" PRZEBOJEM LATA ZET I DWÓJKI

Podczas wczorajszego koncertu Lato Zet i Dwójki w Zielonej Górze, Anna Wyszkoni zaśpiewała między innymi piosenkę “Na cześć wariata” promującą Platynową Edycję albumu “Życie jest w porządku”. W telewizyjnym głosowaniu widzów i słuchaczy piosenka Ani została wybrana Przebojem Lata Zet i Dwójki! Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

19
LIPCA 2014
SOBOTA

KONCERT LATA ZET I DWÓJKI

W najbliższą niedzielę, 20 lipca na scenie Lata Zet i Dwójki w Zielonej Górze, zagości Anna Wyszkoni. Zaśpiewa swoje dwa przeboje: “Czy ten pan i pani” i najnowszy, “Na cześć wariata”. Start o 20:05, na scenie przy Aquaparku ul. Sulechowska 41 oraz na żywo w TVP 2.

02
LIPCA 2014
ŚRODA

SENS Z ANNĄ WYSZKONI

W lipcowym numerze magazynu SENS, w cyklu Sensmisja, wywiad z Anią Wyszkoni pt. "Nudzić się nie planuję". Polecamy.

28
CZERWCA 2014
SOBOTA

ANIA W WAWIE I RADIU ZET.

Zapraszamy dziś i jutro do wysłuchania dwóch obszernych rozmów z Anią Wyszkoni w radiu WAWA i radiu ZET. Szczegóły:  sobota i niedziela - radio WAWA - "Weekend z gwiazdą"; niedziela, godz. 19.00 - radio ZET - "Taniec z Bryndalem". Powtórki: od poniedziałku do piątku o godz. 11.35 i 20.35. Polecamy!

30
MAJA 2014
PIĄTEK

TELEDYSK "NA CZEŚĆ WARIATA"!

Dziś premiera teledysku do piosenki "Na cześć wariata" promującej nowy album Anny Wyszkoni. Jest pewnym precedensem i dla jego twórców i dla samej Ani. Nowy teledysk Anny Wyszkoni stworzył duet PSYCHOKINO, czyli Dorota Piskor i Tomek Ślesicki, odpowiedzialny m.in. za teledyski takich artystów jak Dawid Podsiadło, BOKKA czy Sorry Boys. Jak twierdzą autorzy ten plan pełen był pierwszych razów: "Po raz pierwszy zabraliśmy się za bardzo „mainstreamową” piosenkę. Po raz pierwszy zobaczyliśmy Piotra Zelta w obfitych wąsach i okularach. Po raz pierwszy mieliśmy na planie tylu statystów -...

20
MAJA 2014
WTOREK

DZIŚ PREMIERA PŁYTY "ŻYCIE JEST W PORZĄDKU | PLATYNOWA EDYCJA"

Dziś oficjalna premiera albumu "Życie jest w porządku | Platynowa edycja". W związku z tym będzie można dziś zobaczyć i usłyszeć Annę Wyszkoni w kilku programach. Zaczynamy od porannego Pytania na śniadanie, a zakończymy dzień w radiu ZET i TVP Polonia. Zapraszamy również do radiowej Muzycznej Jedynki i Superstacji. Szczegóły w terminarzu. Zapraszamy.

17
MAJA 2014
SOBOTA

PIOSENKA DNIA RADIOWEJ JEDYNKI

W poniedziałek 19 maja "Na cześć wariata" będzie Piosenką Dnia Programu 1 Polskiego Radia. A już we wtorek czyli w dniu premiery albumu "Życie jest w porządku | Platynowa edycja" Anna Wyszkoni będzie gościem Muzycznej Jedynki o godz. 14.20. Zapraszamy.

15
MAJA 2014
CZWARTEK

ANNA WYSZKONI O NOWEJ PŁYCIE.

W związku z premierą płyty "Życie jest w porządku. Platynowa edycja", Anna Wyszkoni opowie o niej w najbliższych dniach w kilkunastu programach radiowo-telewizyjnych. Szczegóły w TERMINARZU. O kolejnych spotkaniach z Anią będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy.

29
KWIETNIA 2014
WTOREK

ANIA POLECA

W majowym numerze miesięcznika "Claudia" Anna Wyszkoni poleca swoje ulubione: książkę, film, zapach, mebel, restaurację... My również polecamy najnowszą Claudię.

ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
ANIA WYSZKONI - ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY
LATO ZET I DWÓJKI - KOŁOBRZEG 07.07.2013
Odtwórz
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load