16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

20
SIERPNIA 2015
CZWARTEK

TELEDYSK Z MICHAŁEM BAJOREM

Dziś premiera teledysku do piosenki "Ja kocham, Ty kochasz" - duetu Anny Wyszkoni z Michałem Bajorem. Piosenka będzie miała swoją premierę radiową w przyszłym tygodniu i promuje najnowszy album Michała Bajora pt. "Moja Miłość", który ukaże się 2 października.  Autorami utworu są Wojciech Młynarski (słowa) i Wojciech Borkowski (muzyka). Obraz został wyreżyserowany i zrealizowany przez Michała Pawliszewskiego i firmę Pascal Production. Teledysk można obejrzeć TUTAJ. Oto, co o duecie z Anią mówi Michał Bajor: "To bardzo ważne dla artysty , jeśli młodsi wykonawcy szanują jego pracę , a...

13
SIERPNIA 2015
CZWARTEK

FESTIWAL "NA FALI" - KOSZALIN 2015

W najbliższą niedzielę, 16 sierpnia, Anna Wyszkoni wystąpi podczas Festiwalu "Na Fali 2015" w Koszalinie. Jeden z utworów zaśpiewa z uczestniczką konkursu, Klaudią Wieczorek. Koncert jest częścią trasy koncertowej Lato ZET i Dwójki i będzie transmitowany na żywo przez TVP 2 i radio ZET. Zapraszamy w niedzielę o godz. 19.00 do koszalińskiego Amfiteatru, a od 20.05 przed telewizory.

24
LIPCA 2015
PIĄTEK

LATO ZET I DWÓJKI

W najbliższą niedzielę, 26 lipca, Anna Wyszkoni wystąpi na koncercie Lato ZET i Dwójki w Łodzi.  Koncert będzie transmitowany na żywo przez TVP 2 i radio ZET. Ania zaśpiewa dwie piosenki, a ponadto zostanie jej oficjalnie wręczona Podwójna Platynowa Płyta za album "Życie jest w porządku". Zapraszamy do łódzkiej Manufaktury i przed telewizory.

18
LIPCA 2015
SOBOTA

ANIA WYSZKONI W LETNIEJ SZKOLE GWIAZD

W niedzielę 19 lipca, po godz. 20.00, Ania Wyszkoni będzie gościem Letniej Szkoły Gwiazd Darka Maciborka. Na pewno nie słyszeliście jeszcze Ani... wkręcającej kogokolwiek przez telefon. A w niedzielnej audycji w RMF FM Ania wkręci jedną z największych legend polskiego rocka! Koniecznie sprawdźcie jak jej to wyjdzie :-)

17
LIPCA 2015
PIĄTEK

TELEDYSK "DZIĘKI ZA DŹWIĘKI"

Prezentujemy najnowszy teledysk Anny Wyszkoni "Dzięki za dźwięki" pochodzący z jej drugiego solowego albumu pt."Życie jest w porządku". Warto dodać, że to już siódmy singiel z tego krążka, który w maju osiągnął status Podwójnej Platynowej Płyty. Autorem scenariusza i reżyserem teledysku jest Pascal Pawliszewski (PASCAL Production), a u boku Ani wystąpił tancerz z Akademii Tańca Esens we Wrocławiu, Vladimir Kudlyuk. Jego rola to bardzo widowiskowe połączenie tańca współczesnego z pole dance czyli akrobacjami na stalowej rurze. Ania również dała się namówić reżyserowi teledysku na ten...

16
LIPCA 2015
CZWARTEK

TELEDYSK "DZIĘKI ZA DŹWIĘKI"... JUŻ JUTRO!

Już jutro premiera najnowszego teledysku "Dzięki za dźwięki". Bądźcie czujni!

17
CZERWCA 2015
ŚRODA

RELACJA Z PLANU KLIPA W DZIEŃ DOBRY TVN

Jutro czyli w czwartek 18 czerwca, w programie Dzień Dobry TVN, relacja z planu najnowszego teledysku Anny Wyszkoni do piosenki "Dzięki za dźwięki", który miał miejsce 16 czerwca we Wrocławiu. Zapraszamy!  A w naszej GALERII kilka zdjęć dokumentujących pracę nad teledyskiem.

09
MAJA 2015
SOBOTA

ANIA W DZIEŃ DOBRY TVN

W niedzielę 10 maja Anna Wyszkoni zagości od samego rana w programie Dzień Dobry TVN. Najpierw będzie odpowiadać na pytania widzów na czacie internetowym, a na finał programu wykona wraz ze swoim zespołem najnowszą piosenkę "Dzięki za dźwięki" z platynowego albumu "Życie jest w porządku" Zapraszamy!

21
KWIETNIA 2015
WTOREK

ŚWIAT SIĘ KRĘCI Z ANNĄ WYSZKONI

Anna Wyszkoni pojawi się w dzisiejszym wydaniu programu "Świat się kręci", gdzie ze swoim zespołem wykona swoją aktualną piosenkę "Dzięki za dźwięki". Zapraszamy o godz. 18.30 do TVP 1.

15
KWIETNIA 2015
ŚRODA

"DZIĘKI ZA DŹWIĘKI" NA WIOSNĘ

W tym tygodniu do stacji radiowych trafił kolejny, czwarty już (a siódmy licząc pierwszą edycję płyty!) singiel promujący album "Życie jest w porządku. Platynowa Edycja". Wraz z nastaniem wiosny, Anna Wyszkoni postanowiła podzielić się ze słuchaczami najbardziej wiosennym utworem z płyty - „Dzięki za dźwięki”. „Już od kilku tygodni kusiło mnie, żeby wypuścić w eter tę piosenkę, ale ponieważ wybitnie kojarzy mi się ona z wiosną, a aura nas do tej pory nie rozpieszczała, chciałam poczekać aż się nad nami zlituje – opowiada Ania. Utwór „Dzięki za dźwięki” jest moją osobistą odą do...

MICHAŁ BAJOR I ANNA WYSZKONI
"JA KOCHAM, TY KOCHASZ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"DZIĘKI ZA DŹWIĘKI"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
TRAILER KONCERTU
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load