16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

17
CZERWCA 2015
ŚRODA

RELACJA Z PLANU KLIPA W DZIEŃ DOBRY TVN

Jutro czyli w czwartek 18 czerwca, w programie Dzień Dobry TVN, relacja z planu najnowszego teledysku Anny Wyszkoni do piosenki "Dzięki za dźwięki", który miał miejsce 16 czerwca we Wrocławiu. Zapraszamy!  A w naszej GALERII kilka zdjęć dokumentujących pracę nad teledyskiem.

09
MAJA 2015
SOBOTA

ANIA W DZIEŃ DOBRY TVN

W niedzielę 10 maja Anna Wyszkoni zagości od samego rana w programie Dzień Dobry TVN. Najpierw będzie odpowiadać na pytania widzów na czacie internetowym, a na finał programu wykona wraz ze swoim zespołem najnowszą piosenkę "Dzięki za dźwięki" z platynowego albumu "Życie jest w porządku" Zapraszamy!

21
KWIETNIA 2015
WTOREK

ŚWIAT SIĘ KRĘCI Z ANNĄ WYSZKONI

Anna Wyszkoni pojawi się w dzisiejszym wydaniu programu "Świat się kręci", gdzie ze swoim zespołem wykona swoją aktualną piosenkę "Dzięki za dźwięki". Zapraszamy o godz. 18.30 do TVP 1.

15
KWIETNIA 2015
ŚRODA

"DZIĘKI ZA DŹWIĘKI" NA WIOSNĘ

W tym tygodniu do stacji radiowych trafił kolejny, czwarty już (a siódmy licząc pierwszą edycję płyty!) singiel promujący album "Życie jest w porządku. Platynowa Edycja". Wraz z nastaniem wiosny, Anna Wyszkoni postanowiła podzielić się ze słuchaczami najbardziej wiosennym utworem z płyty - „Dzięki za dźwięki”. „Już od kilku tygodni kusiło mnie, żeby wypuścić w eter tę piosenkę, ale ponieważ wybitnie kojarzy mi się ona z wiosną, a aura nas do tej pory nie rozpieszczała, chciałam poczekać aż się nad nami zlituje – opowiada Ania. Utwór „Dzięki za dźwięki” jest moją osobistą odą do...

03
KWIETNIA 2015
PIĄTEK

WIELKANOC Z ANIĄ WYSZKONI

W wielkanocną niedzielę w telewizji Polsat zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu "Nasz nowy dom", w którym na chwilę, w roli pojawi się Anna Wyszkoni. Wielkanocny poniedziałek czyli tradycyjny śmigus dyngus minie pod znakiem... radiowego podrywu. Ania będzie bowiem gościem Darka Maciborka w specjalnym, wielkanocnym programie "Wielki podryw" (w godz.10.00 - 15.00), w którym dowiemy się... jak uwodzi i jak sama lubi być uwodzona Ania :-) Zapraszamy!

18
MARCA 2015
ŚRODA

MIASTO KOBIET

W dniu dzisiejszym Anna Wyszkoni będzie gościem Doroty Wellman i Pauliny Młynarskiej w programie "Miasto Kobiet" na antenie TVN Style. W odcinku będzie mowa o zabezpieczaniu komórek macierzystych, Ania Wyszkoni jest jedną z matek, które pobrały i zabezpieczyły krew pępowinową swojej córki w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Zapraszamy przed telewizory.

10
LUTEGO 2015
WTOREK

EUROWIZJA - DEMENTI

Oficjalnie dementujemy dzisiejsze doniesienia gazety Fakt, jakoby Anna Wyszkoni miała reprezentować Polskę podczas tegorocznego konkursu Eurowizji w Wiedniu. Nigdy nie rozważaliśmy takiego pomysłu ani nie otrzymaliśmy takiej propozycji od Telewizji Polskiej.

08
STYCZNIA 2015
CZWARTEK

ANNA WYSZKONI WŚRÓD "GRUBYCH RYB" RADIA KOLOR

Z przyjemnością informujemy, że Anna Wyszkoni została nominowana w plebiscycie Radia KOLOR "Grube Ryby 2015", w kategorii "Przebojowy głos". Jak donosi strona internetowa radia Kolor, "Grube Ryby (za przebojowy głos) to artyści, którzy w minionym roku pokazali, że polska muzyka nie powinna mieć kompleksów. To artyści, którzy bronią się swoim talentem, nie obecnością na kolorowych okładkach". Dziękujemy za nominację i zapraszamy do głosowania na Anię na stronie internetowej poświęconej plebiscytowi: http://radiokolor.pl/gruberyby-glosowanie/1/Przebojowy+głos. Głosowanie trwa do...

07
STYCZNIA 2015
ŚRODA

ARTYSTA 25-LECIA RMF FM.

Anna Wyszkoni jest nominowana do tytułu Artysta 25-lecia RMF FM! Radio RMF FM reklamuje plebiscyt i nominowanych artystów w ten sposób: "to czterdzieści gwiazd, które wywarły największy wpływ na historię muzyki polskiej i na radio RMF FM! Ich piosenki znają i nucą wszyscy od dzieci w przedszkolu przez taksówkarzy, górników po profesorów!" Możecie oddać swój głos na Anię na STRONIE INTERNETOWEJ RMF FM. Finał zabawy już 7 lutego 2015 roku podczas wielkiej Gali 25-lecia RMF FM w warszawskim Teatrze Wielkim i na antenie Telewizji POLSAT. Dziękujemy za wszystkie głosy...

01
STYCZNIA 2015
CZWARTEK

PIOSENKA DNIA JEDYNKI

W Nowy Rok wchodzimy... przebojowo! Już jutro czyli w piątek 2 stycznia "Prywatna Madonna" będzie Piosenką Dnia Radiowej Jedynki. Będzie można jej wysłuchać między innymi w Sygnałach Dnia ok. 08:10, w Czterech Porach Roku ok. 11:10, w Muzycznej Jedynce ok. 14:15 oraz w Popołudniu z Jedynką ok. 17:08. Zapraszamy!

ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
ANIA WYSZKONI - ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY
LATO ZET I DWÓJKI - KOŁOBRZEG 07.07.2013
Odtwórz
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load