16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

25
MAJA 2016
ŚRODA

POLSAT SUPERHIT FESTIWAL

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem jubileuszu Anny Wyszkoni. Ania wystąpi dwukrotnie podczas Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie. W pierwszym dniu czyli 27 maja w Koncercie Platynowym zaśpiewa piosenkę "Zapytaj mnie o to kochany", która pochodzi z Podwójnie Platynowego Albumu "Życie jest w porządku". Drugi dzień festiwalu, 28 maja, to jubileuszowy koncert "Życie jest w porządku czyli 20 lat na scenie Anny Wyszkoni", podczas którego Ania zaśpiewa największe przeboje ze swojej 20-letniej drogi artystycznej. Transmisja oczywiście w Polsacie. Zapraszamy serdecznie przed telewizory. 

27
KWIETNIA 2016
ŚRODA

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY PRZY TWORZENIU TELEDYSKU.

Drodzy Państwo :-) Chcielibyśmy stworzyć wraz z Wami koncertowy teledysk do jednej z piosenek Ani. Okazją jest jubileuszowa trasa koncertowa 20/20, podczas której możecie znaleźć się w naszym filmie. W tym celu prosimy o przesyłanie do nas zdjęć zakochanych par. Możecie to być Wy, mogą być Wasi rodzice, rodzeństwo, dzieci, dziadkowie, sąsiedzi, znajomi, nieznajomi itp. Możecie się całować, przytulać, trzymać za ręce itd. Potrzebne są zdjęcia par w każdym wieku bez względu na płeć, kolor skóry i gatunek :) Mogą to być również zdjęcia archiwalne (skany). Uwolnijcie wodze fantazji, weźcie w...

10
MARCA 2016
CZWARTEK

SURPRISE SURPRISE

W najbliższą sobotę 12 marca Anna Wyszkoni będzie gościem specjalnym premierowego odcinka programu "Surprise Surprise" na antenie TV Polsat. Ania spełni jedno z dwóch największych marzeń 14-letniej Klaudii. Zapraszamy przed telewizory. "Surprise Surprise" - Polsat, 12.03. godz. 20.00.

27
LUTEGO 2016
SOBOTA

ANIA W PYTANIU NA ŚNIADANIE

Anna Wyszkoni pojawi się w poniedziałkowym (29.02) wydaniu programu "Pytanie na śniadanie". Weźmie udział w rozmowie na temat pochodzenia i rodzinnych stron. Zapraszamy do TVP 2 ok. godz. 9.50.

20
LUTEGO 2016
SOBOTA

"20/20" W CO ZA TYDZIEŃ

W jutrzejszym wydaniu programu "Co za tydzień" w TVN możecie obejrzeć reportaż z niedzielnego koncertu Ani Wyszkoni we Wrocławiu, który oficjalnie zainaugurował jubileuszową trasę koncertową z cyklu "20/20". Zapraszamy przed telewizory w niedzielę o g.11.35.

16
LUTEGO 2016
WTOREK

ANNA WYSZKONI WŚRÓD WROCŁAWIAN ROKU

Anna Wyszkoni zajęła 11. miejsce (na blisko 50 nominowanych) w plebiscycie Gazety Wrocławskiej "Wrocławianin Roku 2015". Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na Anię!

13
LUTEGO 2016
SOBOTA

"FAMILIADA" Z ANIĄ WYSZKONI

Zapraszamy w najbliższą niedzielę do obejrzenia walentynkowego odcinka programu "Familiada", w której gościem specjalnym będzie Anna Wyszkoni wraz z przyjaciółmi: Janem Klimentem, Tomaszem Szczepanikiem z zespołu Pectus, Markiem Raduli i Danielem Grupą. Na przeciwko naszej "aniowej" drużyny stanęła ekipa serialu „Na sygnale”. Drużyny walczą o pieniądze na wybrany cel charytatywny. Jeśli jesteście ciekawi kto zdobędzie ich najwięcej, zapraszamy w niedzielę, 14 lutego o godz. 14.00, do TVP 2.  TUTAJ możecie obejrzeć galerię zdjęć z planu "Familiady". A tych, którym mało będzie Ani...

12
LUTEGO 2016
PIĄTEK

RUSZA TRASA "20/20"!

W najbliższą niedzielę, 14 lutego, we wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, oficjalnie zainaugurujemy jubileuszową trasę koncertową z okazji 20-lecia pracy artystycznej Anny Wyszkoni. Cykl koncertów pod szyldem "20/20" czyli 20 przebojów na 20-lecie będzie się odbywał przez cały rok na terenie całego kraju. Daty kolejnych koncertów już wkrótce zostaną opublikowane w dziale "terminarz". Zapraszamy do śledzenia strony i oczywiście na koncerty!  Najbliższy koncert już za dwa dni we Wrocławiu: 14.02.2016, WCK, ul.Wystawowa 1, godz. 18.00.

24
STYCZNIA 2016
NIEDZIELA

PLEBISCYT "WROCŁAWIANIN ROKU 2015"

Anna Wyszkoni została nominowana do tytułu "Wrocławianin Roku" w corocznym plebiscycie Gazety Wrocławskiej. Zachęcamy do głosowania na Anię. Można to zrobić za pomocą sms-ów oraz Facebooka, ale także tradycyjnie, na stronie internetowej Gazety Wrocławskiej. Dziękujemy za każdy oddany głos!

30
GRUDNIA 2015
ŚRODA

SYLWESTROWO W TVN

Już jutro huczne zakończenie roku 2015. Anna Wyszkoni uroczyście pożegna go w Krakowie podczas sylwestrowego koncertu na Rynku Głównym transmitowanego na żywo przez TVN. Ania wystąpi w dwóch wejściach: o godz. 19.55 i o 22.20. Nie zabraknie największych przebojów, ale także niespodzianek. Zapraszamy do Krakowa lub przed telewizory. SYLWESTER - FUNtastyczny KRAKÓW. TVN, godz. 19.45.

ANNA WYSZKONI
"OD NIEBA DO NIEBA"
Odtwórz
MICHAŁ BAJOR I ANNA WYSZKONI
"JA KOCHAM, TY KOCHASZ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"DZIĘKI ZA DŹWIĘKI"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
TRAILER KONCERTU
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load