16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

06
WRZEŚNIA 2014
SOBOTA

WYSOKIE NOTY JURORÓW DLA ANI WYSZKONI

Ania Wyszkoni zdobyła, ex aequo z Agnieszką Sienkiewicz, najwyższe noty jurorów w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"!. Ania z Janem Klimentem zatańczyli salsę, za którą otrzymali od jury 39 punktów. Tym samym, w połączeniu z głosami widzów programu, Ania przeszła do drugiego odcinka show. Za tydzień zatańczy tango. Zapraszamy 12 września o godz.20.00. A oto, co po programie napisały na gorąco niektóre portale internetowe: INTERIA AFTERPARTY

03
WRZEŚNIA 2014
ŚRODA

ANIA WYSZKONI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI".

Już w piątek 5 września rusza kolejna edycja tanecznego show telewizji POLSAT "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Jedną z uczestniczek będzie Anna Wyszkoni, która zatańczy w parze z Janem Klimentem. Zapraszamy do Polsatu w piątek o godz.20.00 i głosowania na PARĘ nr 9. 

04
SIERPNIA 2014
PONIEDZIAŁEK

ANIA WAKACYJNIE W "PARTY"

W najnowszym wydaniu dwutygodnika "Party. Życie gwiazd" (nr. 16 z 4 sierpnia) Anna Wyszkoni podzieliła się wrażeniami ze swoich lipcowych wakacji w Portugalii. Zapraszamy na PARTY! :-)

02
SIERPNIA 2014
SOBOTA

ANIA W "PRZYJACIÓŁCE"

"Otrzymałam wiele od życia" - pod tym tytułem, w najnowszym wydaniu dwutygodnika Przyjaciółka (nr. 16/2014 z 31 lipca), kryje się najświeższy wywiad z Anną Wyszkoni. Polecamy.

26
LIPCA 2014
SOBOTA

"BIEGNIJ PRZED SIEBIE" W RMF FM

Od dziś możecie słuchać piosenki "Biegnij przed siebie" w radiu RMF FM. Zapraszamy.

23
LIPCA 2014
ŚRODA

PIOSENKA DNIA RADIOWEJ JEDYNKI

Nowy singiel Anny Wyszkoni "Biegnij przed siebie" z albumu "Życie jest w porządku. Platynowa Edycja" będzie jutro Piosenką Dnia Programu 1 Polskiego Radia. Zapraszamy do Jedynki!

21
LIPCA 2014
PONIEDZIAŁEK

W DNIU URODZIN...

Aniu, z okazji Twoich urodzin życzymy Ci, aby każdy dzień przynosił to, co w życiu najważniejsze: zdrowie, miłość i szczęście. Oraz, oczywiście, realizacji kolejnych planów i marzeń!  Od całej ekipy Rock House Entertainment oraz współpracowników.

21
LIPCA 2014
PONIEDZIAŁEK

"NA CZEŚĆ WARIATA" PRZEBOJEM LATA ZET I DWÓJKI

Podczas wczorajszego koncertu Lato Zet i Dwójki w Zielonej Górze, Anna Wyszkoni zaśpiewała między innymi piosenkę “Na cześć wariata” promującą Platynową Edycję albumu “Życie jest w porządku”. W telewizyjnym głosowaniu widzów i słuchaczy piosenka Ani została wybrana Przebojem Lata Zet i Dwójki! Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

19
LIPCA 2014
SOBOTA

KONCERT LATA ZET I DWÓJKI

W najbliższą niedzielę, 20 lipca na scenie Lata Zet i Dwójki w Zielonej Górze, zagości Anna Wyszkoni. Zaśpiewa swoje dwa przeboje: “Czy ten pan i pani” i najnowszy, “Na cześć wariata”. Start o 20:05, na scenie przy Aquaparku ul. Sulechowska 41 oraz na żywo w TVP 2.

02
LIPCA 2014
ŚRODA

SENS Z ANNĄ WYSZKONI

W lipcowym numerze magazynu SENS, w cyklu Sensmisja, wywiad z Anią Wyszkoni pt. "Nudzić się nie planuję". Polecamy.

ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
ANIA WYSZKONI W PROGRAMIE "SZLAKIEM GWIAZD"
ODCINEK 4
Odtwórz
ANIA WYSZKONI - ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY
LATO ZET I DWÓJKI - KOŁOBRZEG 07.07.2013
Odtwórz
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
Ania Wyszkoni
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load