16
STYCZNIA 2013
ŚRODA

ZŁOTA PŁYTA DLA ANI WYSZKONI!

Z wielką radością informujemy, że w dniu 16 stycznia Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani Wyszkoni Złotą Płytę za jej najnowszy album "Życie jest w porządku"!

Album osiągnął "złoty nakład" jeszcze przed świętami, a więc w ciągu niespełna sześciu tygodni od dnia premiery (13 listopada). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu kupując oryginalną płytę Ani oraz wszystkim, którzy ją promowali. Pierwszy singiel promujący ten album, "Zapytaj mnie o to kochany", dotarł do szczytu listy najczęściej granych polskich utworów w radiach w całym kraju. Dziękujemy!

20
LISTOPADA 2015
PIĄTEK

KOLĘDY WIELKIE - PREMIERA!

Dziś premiera nowego albumu Anny Wyszkoni "Kolędy wielkie" oraz teledysku i singla "Od nieba do nieba" promującego ten krążek. Piosenkę usłyszycie dziś po godz. 20 w RMF FM. A teledysk już można oglądać na naszej stronie. Zapraszamy!

18
LISTOPADA 2015
ŚRODA

"OD NIEBA DO NIEBA" JUŻ W PIĄTEK

W najbliższy piątek, 20 listopada, po godz. 20 premiera singla "Od nieba do nieba" w RMF FM. W tym samym dniu na portalu Onet.pl będzie można obejrzeć teledysk do tego utworu. Równocześnie w sklepach pojawi się nowy album Anny Wyszkoni pt. "Kolędy wielkie".

15
LISTOPADA 2015
NIEDZIELA

ANIA WYSZKONI Z ZESPOŁEM PECTUS

13 listopada ukazał się nowy album zespołu Pectus pt. "Kobiety", na którym jeden z utworów gościnnie zaśpiewała Anna Wyszkoni. ONET.PL: "W studiu z Anną Wyszkoni" Oprócz Ani na płycie usłyszymy duety m.in. z: Kayah, Ireną Santor, Basią Trzetrzelewską, Marylą Rodowicz, Patrycją Markowską. Piosenka "Na parapetach" śpiewana przez Anię w duecie z Tomkiem Szczepanikiem jest nastrojową balladą zamykającą tę płytę. Zapraszamy do posłuchania.

05
LISTOPADA 2015
CZWARTEK

"KOLĘDY WIELKIE" JUŻ W SPRZEDAŻY!

W naszym sklepie internetowym można już zamówić album "Kolędy wielkie" w dwóch wersjach wydawniczych: jednopłytowej i deluxe - dwupłytowej z dodatkowym dvd zawierającym film dokumentalny i teledysk "Od nieba do nieba". Zamówione u nas płyty zostaną na życzenie klienta opatrzone dedykacją i autografem Ani Wyszkoni. Zapraszamy do naszego SKLEPU.

27
PAŹDZIERNIKA 2015
WTOREK

ANIA WYSZKONI NA ŚWIĘTA!

Z radością informujemy, że 20 listopada ukaże się świąteczny album Anny Wyszkoni pt. "Kolędy wielkie". Nowa płyta pojawi się w sprzedaży w trzech wersjach: jednopłytowej, de luxe czyli dwupłytowej z dodatkowym dvd oraz winylowej. Jest to pierwsza płyta Anny Wyszkoni wydana we współpracy z firmą Universal Music Polska. Dziś prezentujemy okładkę albumu, a wkrótce więcej szczegółów, tracklistę, singiel i teledysk promujące krążek itd. Miłych wrażeń  :-)

09
PAŹDZIERNIKA 2015
PIĄTEK

PYTANIE NA ŚNIADANIE

W sobotę, 10 października, zobaczycie Anię Wyszkoni w programie Pytanie na śniadanie. W związku z jubileuszem 45-lecia TVP2 Ania pojawi się jako jedna z laureatek historycznego już programu Dwójki, Szansa na Sukces oraz będzie gościem na czacie internetowym. Zapraszamy! Pytanie na śniadanie: 10 października, godz. 9:00, TVP 2. 

08
PAŹDZIERNIKA 2015
CZWARTEK

ANIA WRACA DO "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!

Anna Wyszkoni pojawi się w piątkowym odcinku programu "Taniec z gwiazdami". Tym razem nie zatańczy, lecz wesprze jedną z par wykonaniem utworu "Wiem, że jesteś tam" w rytmie rumby. Zapraszamy przed telewizory! Taniec z gwiazdami: 9 października, godz. 20.05, Polsat.

06
PAŹDZIERNIKA 2015
WTOREK

ANIA W TOP CHEF

W środę, 7 października o godz. 20.40, Ania będzie gościem programu Top Chef w Polsacie. Jako  ambasadorka akcji "Jem drugie śniadanie" i miłośniczka zdrowego jedzenia, będzie sprawdzać kunszt uczestników programu. Czy adepci sztuki kulinarnej sprostają jej wymaganiom? Koniecznie sprawdźcie! Zapraszamy. Top Chef: 7 października, godz.20.40, Polsat.  

02
PAŹDZIERNIKA 2015
PIĄTEK

NA JEDNEJ PŁYCIE Z MICHAŁEM BAJOREM

Dziś premiera nowego albumu Michała Bajora pt. "Moja miłość". Płytę promuje utwór "Ja kocham, Ty kochasz" (muzyka: Wojciech Borkowski, słowa: Wojciech Młynarski), który w duecie z tym wyjątkowym wokalistą śpiewa Ania Wyszkoni. Nie możecie przegapić tego wydarzenia, to pozycja obowiązkowa zarówno dla wielbicieli Michała Bajora, jak i Ani. ARTYKUŁ Teledysk możecie już od pewnego czasu oglądać na naszej stronie, a od dziś polecamy całą płytę Michała Bajora, który wyśpiewał na niej najpiękniękniejsze polskie piosenki o miłości z tekstami Wojciecha Młynarskiego. Zapraszamy!

20
SIERPNIA 2015
CZWARTEK

TELEDYSK Z MICHAŁEM BAJOREM

Dziś premiera teledysku do piosenki "Ja kocham, Ty kochasz" - duetu Anny Wyszkoni z Michałem Bajorem. Piosenka będzie miała swoją premierę radiową w przyszłym tygodniu i promuje najnowszy album Michała Bajora pt. "Moja Miłość", który ukaże się 2 października.  Autorami utworu są Wojciech Młynarski (słowa) i Wojciech Borkowski (muzyka). Obraz został wyreżyserowany i zrealizowany przez Michała Pawliszewskiego i firmę Pascal Production. Teledysk można obejrzeć TUTAJ. Oto, co o duecie z Anią mówi Michał Bajor: "To bardzo ważne dla artysty , jeśli młodsi wykonawcy szanują jego pracę , a...

ANNA WYSZKONI
"OD NIEBA DO NIEBA"
Odtwórz
MICHAŁ BAJOR I ANNA WYSZKONI
"JA KOCHAM, TY KOCHASZ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"DZIĘKI ZA DŹWIĘKI"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"BIEGNIJ PRZED SIEBIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
TRAILER KONCERTU
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"NA CZEŚĆ WARIATA"
Odtwórz
MAREK JACKOWSKI I ANNA WYSZKONI
"ODNAJDZIEMY SIĘ"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI
"ZAPYTAJ MNIE O TO KOCHANY"
Odtwórz
ANNA WYSZKONI I PIOTR CUGOWSKI
"SYBERIADA" (TELEDYSK PROMUJĄCY FILM "SYBERIADA POLSKA")
Odtwórz
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load