Po benefisie.

wtorek, 16 maj 2017

Kilka dni temu telewizyjna Dwójka pokazała program "Jest okazja" czyli benefis z okazji 20-lecia mojej pracy artystycznej. Chyba nie muszę mówić jakie to dla mnie ważne i piękne wyróżnienie. Jest wspaniałym zwieńczeniem całego jubileuszowego roku i podsumowaniem wszystkich wydarzeń, które miały miejsce w związku z nim. Jestem szczęśliwa i dumna! Jeszcze raz dziękuję wszystkim znakomitym artystom i moim przyjaciołom, którzy przyjęli zaproszenie na moje święto i swoim talentem i życzliwością sprawili, że czułam się naprawdę WYJĄTKOWO! Michał Bajor, Jan Borysewicz, Łukasz i Paweł Golec, Natalia Szroeder, Tomek Szczepanik, Jan Kliment, Marcin Wyrostek, Grzegorz "Jabco" Jabłoński, Paweł Dobrowolski, Marek Sierocki, Grzegorz Halama, wszystkim Wam jestem niewymownie wdzięczna! 

Radkowi Kobiałko za pasję, szacunek do artystów i wspaniałą reżyserię, a także całej ekipie TVP 2, która zrealizowała mój jubileuszowy program - stokrotnie DZIĘKUJĘ! 

Mojemu zespołowi, moim przyjaciołom, którzy towarzyszą mi na scenie od lat i podczas każdego koncertu: Marek Raduli, Daniel Grupa, Łukasz Malinowski, Bartek Pietsch, Krzysztof Krupa... Wy wiecie! :) 
Wielki ukłon w stronę mojego managementu: Maciej Durczak ❤️ moje wsparcie, moja miłość, moja siła - dziękuję Ci, Kochanie za Twój ogromny wkład we wszystko, co robię, za pracę, którą włożyłeś w przygotowanie tego programu. Danielowi Gałce, mojemu czujnemu, zawodowemu aniołowi, który wie czego mi trzeba zanim jeszcze o tym powiem. Jesteście niezastąpieni!

I wreszcie moim Fanom, którzy są ze mną na dobre i złe, tym, którzy są na każdym koncercie, a także tym z Państwa, z którymi spotykam się tylko okazjonalnie - Wy wszyscy dajecie mi siłę i sprawiacie, że każdy mój koncert, każde spotkanie z publicznością, jest dla mnie świętem. 

Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele jubileuszy i pięknych okazji do świętowania. 
Dziękuję wszystkim i do zobaczenia na kolejnych koncertach! ❤️

Ania

1 komentarz
Views: 1460
(2 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Grzegorz
    Grzegorz
    poniedziałek, 12 czerwiec 2017 13:19

    A my czekamy w Michałowicach!!! Do zobaczenia Pani Aniu:)

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.