10
MAJA 2012
CZWARTEK
GODZ. 21:42
AUTOR:
EWELA

Zrobiłam dziś swoją własną mapkę koncertową.
[link]
Różowe znaczki to koncerty Ani, turkusowe to Łzy (z Anią of course) :-), a fioletowe to festiwale, koncerty, imprezy gdzie Ania wystąpiła z 2,3 piosenkami.

Was też zachęcam do zrobienia takiej mapki, fajna sprawa :-) widać w których rejonach bywało się najczęściej :-)

11
WRZEŚNIA 2016
NIEDZIELA
GODZ. 18:42
AUTOR:
ANDZIAD

Zielona Góra 09.09.2016

Znacie to uczucie, kiedy koncert jest w Waszym mieście ? ;) Jakoś wtedy się inaczej przeżywa to wszystko ;) Dlatego na ten koncert czekałam baaardzo mocno od momentu gdy tylko się dowiedziałam, że się odbędzie ;) A jak wiadomo, oprócz koncertu czekało nas również pookoncertowe spotkanie – dzięki temu, że było to w moim mieście to mogłam osobiście wszystko ogarnąć na spokojnie i przez to też czas do koncertu leciał szybciej ; )
W dniu koncertu poszłam pod scenę już ok. 17 – tam spotkałam Kasiulka, którą znam jeszcze z FFC Łez i wspólnie z Nią czekałam na naszą ekipę. Dołączyła do mnie Lisia rodzinka, więc poszliśmy zjeść coś po czym z powrotem pod scenę i tam po krótkim czasie dotarła rozśpiewana Efektowa ekipa :D Czyli Efekt, Rafał i Ewcia ;) I znów poszliśmy jeść :D W międzyczasie szukaliśmy drobiazgu dla Ani… ale nie znaleźliśmy tego czego szukaliśmy, więc drobiazg został kupiony już po koncercie ;)
Zebraliśmy się już pod sceną, dołączyli do nas jeszcze Pan Ryszard, Ewela, Rufin, Marta, Janusz oraz Piłat z Kasią i tak wszyscy udaliśmy się przed barierki ;)
Koncert się zaczął i jak zwykle od początku duża moc! „moje miasto” jest takie hipnotajzing, że szok. Uważam, że bardzo fajnie pasuje na początek (mimo, że uwielbiałam poprzednią mapę ;) ) Potem LiS na której tak szaleliśmy, że jak się skończyła to każde z nas zgodnie twierdził, że nie ma siły :D aleee po „biegnij przed siebie” jak usłyszeliśmy dźwięki „wariata” od razu siły wróciły :D Ania zadedykowała tę piosenkę nam – powiedziała, że z nas tacy wariaci, więc pasuje :D Przed końcówką piosenki zawołała nas i śpiewaliśmy do mikrofonu – a w zasadzie Efekt głównie … bo był tak wysoko, że ciężko było :D I tak wprawieni w doskonały nastrój bawiliśmy się na każdym utworze ;) W międzyczasie podszedł do nas Daniel i zapytał czy nie mamy selfiesticka, bo Ania zapomniała :D dlatego też foteczka wyjątkowo z rąsi :D Publika w Zg na winobraniu zawsze jest liczna i to dało się odczuć podczas „pan i pani ” ;)
Koncert dobiegł końca i ja z Ewelą udałam się do sklepiku gdzie jak zobaczyłyśmy ile ludzi czeka na Anię to lekkie przerażenie, że Ania na nasze spotkanie dotrze bardzo późno :O Reszta ekipy oprócz mego Wojtka , Marty, Rufina i Pana Ryszarda udała się do Jazzgotu, gdzie zaczęli naszą imprezkę ;)
Wbrew pozorom z autografami poszło szybko i ok. 23 już wszyscy byliśmy w Jazzgocie razem z Anią i tam na wstępie system rozwaliła Basia :D – przesympatyczna kucharka, która wyszła z kuchni, przedstawiła się mi, potem Ani po czym zapytała mnie czy jesteśmy fanami i na głos „No a gdzie ta Wasza Ania?” stojąc przed Anią :D :D Jak powiedzieliśmy, że to jest Ania, to biedna się tak speszyła i uciekła z prędkością 100km/h :D Ale dostała od Ani autograf i potem przyszła normalnie zrobić zdjecie – super Basia! Po jakimś czasie dołączyło do nas kilka osób z zespołu i ekipy ;) I tak siedzieliśmy sobie, rozmawialiśmy, robiliśmy fotki i jedliśmy pizzę . Nie robiliśmy Ani żadnych konkursów, ale poprosiliśmy ją o zaśpiewanie utworu, którego zupełnie nie pamiętała :D „po prostu ot tak” łatwo nie było, aleee doczekaliśmy się refrenu <3 <3 Przy tej okazji przypomnieliśmy sobie jeszcze kilka bardzo starych piosenek – super to było! I tak nam leciał czas sympatycznie i przyszedł czas na rozstanie – dlatego zrobiliśmy wspólne foto i kilka indywidualnych i tak pożegnaliśmy się z Anią ,ekipą z Gorzowa i Szczecina oraz z Januszem i Piłatem z Kasią (z którymi się nie pożegnałam i nie wiem kiedy poszli :O ). Chłopaki z zespołu też się zmyli i na pokładzie zostałam ja z Wojtkiem, Efekt, Ewcia, Rafał i Pan Ryszard ;) Rozmawialiśmy jeszcze ok godziny w jazzgocie na różne tematy, głównie muzyczne po czym poszliśmy odprowadzić na dworzec naszych przyjezdnych gości – super spacerowało się taką ekipą po nocy w ZG :)
Z lekkim smutkiem i jednocześnie wielką radością wracałam do domu. Buzowały we mnie sprzeczne emocje – super koncert, mega spotkanie i że to już koniec tego wieczoru :)
Ale… za 3 tygodnie powtórka! :D
Dziękuję:
Aniu – Za wariata! Za to, że znajdujesz dla nas czas, że jesteś dla nas tak życzliwa i kochana, że nas słuchasz, że zawsze chociaż próbujesz zaśpiewać to o co prosimy :D Dziękuję :*
OFC i reszta ekipy – jesteście mega! Dzięki, że byliście, że udało nam się zorganizować to spotkanie, że z Wami zawsze jest wesoło i że można na Was liczyć! :**
Odliczam dni do Poznania :) :)

08
WRZEŚNIA 2016
CZWARTEK
GODZ. 22:42
AUTOR:
JUSTYNA

"Wszystko co dobre szybko się kończy"
To były moje cztery wspaniałe weekendy spędzone z muzyką Ani oraz przesympatycznymi osobami z FC!
Koncert w Nowym Sączu zakończył moje co tygodniowe wyjazdy na koncerty Ani. Mimo, że tak szybko minął ten okres spotkań z muzyką Ani i Jej zespołu pozostały po nim piękne wspomnienia i przeżycia nie tylko na zdjęciach, filmikach ale przede wszystkim w sercu i pamięci.
W Nowym Sączu bawiliśmy się wyśmienicie, mimo, że ochrona traktowała nas jak intruzów (żadne tłumaczenia do nich nie docierały) Głośno śpiewaliśmy, klaskaliśmy i oczywiście nie obyło się bez "falowania" rąk przy piosence "Raz dwa". Przy piosence "Pan i pani" Ania podeszła do nas i wspólnie zaśpiewaliśmy refren. Co tu dużo mówić było cudownie!!!!!
Zabawa na całego!!! Akumulatory naładowane na miesiąc!

Dziewczyny (Kamcysiu, Asiu, Sylwciu, Wiktorio, Kasiu, Madziu) dziękuję Wam za ten superowy czas!

Aniu, Tobie dziękuję za te ciepłe słowa i dedykacje, które na każdym koncercie kierujesz w naszą stronę. Dziękuje, że jesteś!

Pozdrawiam Was Dziewczyny i cały OFC!
Do zobaczenia !!

09
WRZEŚNIA 2016
PIĄTEK
GODZ. 21:41
AUTOR:
KAMILA

Byłam na koncercie 04.09.2016 roku w Nowym Sącz.
Koncert był cudowny!!! Wszystko świetnie dopracowane!! Każdy szczegół dopieszczony. Jestem zbudowana Pani postawą wobec swoich fanów i słuchaczy. Jest Pani wspaniałą osobą!!!! Gratuluję też fantastycznego Zespołu!!!!! Życzę kolejnych inspiracji i sukcesów z Zespołem. Było pięknie :)
Serdecznie Pozdrawiam.

09
WRZEŚNIA 2016
PIĄTEK
GODZ. 21:49
AUTOR:
JAGODA

Jestem zachwycona Pani występem w Nowym Sączu. Duży szacunek.
Jest Pani wspaniałą artystką, dobrym człowiekiem i osobą o wielkim sercu w stosunku do swojego Zespołu i fanów.
Za wszystko dziękuję!!!
Mam 67 lat ale takich koncertów było mało w moim życiu, a szczególnie nie widziałam, aby ktoś z artystów poświęcił tyle czasu po koncercie na robienie zdjęć, dawanie autografów i miłe rozmowy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Życzę sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
Serdecznie pozdrawiam.

27
SIERPNIA 2016
SOBOTA
GODZ. 09:49
AUTOR:
EFEKT

[link] - Hmm... Co sądzicie o czymś takim? Szczerze mówiąc podoba mi się, nie jest to jakiś tandetny remix, słychać, że ktoś włożył w to trochę pracy :)

06
WRZEŚNIA 2016
WTOREK
GODZ. 00:36
AUTOR:
MARTA

To moje 4 "spotkanie" z Pani muzyką i po raz kolejny, wyjątkowe :) dziękuję za koncert w Nowym Sączu, mam nadzięję, że niedługo będzie mi dane znowu spotkać się z Pani twórczością. Wciąż pamiętam pierwszy koncert na jakim byłam w 2004 roku, zespół Łzy - Dąbrowa Tarnowska, mam sentyment do Pani i tak mi już chyba zostanie. Mam nadzieję do zobaczenie niedługo w Małopolsce, lub gdzieś dalej :) Pozdrawiam serdecznie !

05
WRZEŚNIA 2016
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 13:13
AUTOR:
SŁAWEK

Wczoraj dane mi było być na koncercie w Nowym Sączu. Tak naprawdę to był chyba mój 2 koncert ( nie licząc występów np na festiwalu w Opolu). Naprawdę wielki szacunek za to jak Pani zachowuje się na scenie, jak łapie kontakt z publicznością- podziw za profesjonalizm, dopracowanie wszystkich szczegółów (stroje, efekty, światła itd). Ze sceny czuć pozytywną energię, świeżość i autentyczność. A to publiczność docenia !

05
WRZEŚNIA 2016
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 00:16
AUTOR:
DAREK

Aniu byłem już drugi raz na Twoim koncercie, był Super, wszystko co robisz jest super. Gratuluje i życzę Ci dużo sił:)

03
WRZEŚNIA 2016
SOBOTA
GODZ. 11:31
AUTOR:
KLAUDEQXDD

WARSZAWA- 02.09.2016 r. <3
Wow, mój pierwszy solowy koncert Ani na który dłuuuuugo czekałam <3
Koncert zaczął się z półgodzinnym opóźnieniem, ale i tak Wszyscy czekali cierpliwie. Przed koncertem spotkałam się z Samantą, Rafałem Nowowiejskim i Pajęczarą, było miło Was poznać, dziękuję ;) Podczas koncertu stałam pod barierkami, widziałam Anię z bardzo bliska, zaś mój Brat Tobiasz i Tata spacerowali, chodzili na Kebaby itp. Podczas konceru Ania dała z siebie wszystko, zapewne jak zawsze, a najbardziej utwór 'Oszukać los' chwycił mnie za serce. Ania ułożyła przepiękne słowa, a muzyka dodaje energii. Dałaś czadu Aniu, to był najpiękniejszy dzień w moim życiu. Dziękuję za wspólne przepiękne zdjęcie, miłe pogadanki i za przyjęcie zaproszenia od stolicy <3 Nigdy nie zapomnę tego dnia, a tymczasem czekam na kolejne koncerty i Nasze Spotkania. Do zobaczenia :) Klaudia Jastrzębska.

DOPISZ SIĘ DO KSIEGI GOŚCI!
*
*
*
 
 
*Wymagane pola
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load