21
SIERPNIA 2016
NIEDZIELA
GODZ. 13:56
AUTOR:
LOLKA

Rytwiany 20.08.2016

Kolejny koncert Ani z Trasy Jubileuszowej 20/20.
Na miejsce przybyłam razem z Rodzinką po godzinie 19. Tam spotkałam się z Kasią, Madzią i Ich Tatą.
Koncert planowany był na godzinę 20:30, więc na spokojnie w stronę sceny razem z moją Mamą, Siostrą, Kasią i Madzią wyruszyłyśmy o 20. Jednak podczas drogi usłyszałyśmy pierwsze słowa utworu "Moje Miasto", okazało się, że koncert zaczął się wcześniej. Przyśpieszyłyśmy tępo. Idąc śpiewałyśmy z Anią :D Pod sceną czekała na Nas Patrycja z Rodzinką. Podczas drugiej piosenki- "Lampa i sofa" dołączyły do Nas Dziewczyny- Kamila, Sylwia, Asia i Wiktoria :)
Całą Ekipą świetnie się bawiliśmy, śpiewaliśmy i klaskaliśmy. Była moc! <3
Przed nowym utworem- "Oszukać los" Ania pięknie Nas przywitała. Nas czyli swój Fan Club :) Powiedziała, że może na Nas liczyć oraz, że czuła Nasze wsparcie podczas trudnych chwil w Jej życiu.
Mimo, że to nowy utwór całą Ekipą zaśpiewaliśmy cały utwór z Anią :)
Przy piosence "Pan i Pani" Ania zeszła ze sceny i dała możliwość pośpiewać publiczności. Wszyscy byli zadowoleni :)
Po "Oczach" oraz "Wiem, że jesteś tam" koncert się zakończył. Jak zwykle minął bardzooo szybko, ale przyjemnie.
Po koncercie cała Ekipa OFC spotkała się z Anią :)

Aniu pięknie dziękuję za wczoraj, za śliczne dźwięki oraz miłe spotkanko! :* Dałaś czadu!!! ;)
Dziękuję również OFC za wczoraj, świetnie się z Wami bawiłam :*

Aniu, OFC jesteście cudowni <3

Do zobaczenia! Mam nadzieję, że szybko! ;)

14
SIERPNIA 2016
NIEDZIELA
GODZ. 12:00
AUTOR:
PATI

12.07.2016 Mielec

To był naprawdę wspaniały, akustyczny, kameralny koncert Ani.
Odbył się w urokliwym miejscu Parku Oborskich. Niewielka scena znajdowała się przy pałacu Oborskich, a przed nią rzędy krzeseł, które szybko się zapełniły.
Mimo przenikliwego zimna atmosfera naprawdę była gorąca.
Ania otuliła Nas i publiczność swoim pięknym głosem.
Świetnie się bawiliśmy! :) Ochoczo klaskaliśmy i głośno wtórowaliśmy Ani. Przy piosence "Raz dwa" tradycyjnie nasze dłonie falowały "z doły do góry, z góry na dół".
Ania swoimi utworami wprowadziła Nas i publiczność w klimat nastrojowy, a także energiczny.
Miłym zaskoczeniem dla mnie było usłyszenie po raz pierwszy na żywo piosenki "Naga". Piękne wykonanie! <3
Nie zabrakło oczywiście dwóch nowych utworów "Nic a nic" i "Oszukać los". Wiem, że będę się teraz powtarzać ale uwielbiam te piosenki!!!!!!
Ja i część ekipy mieliśmy ubrane koszulki z kolekcji Ani. Wyglądaliśmy uroczo i rzucaliśmy się w oczy :) Ani było miło gdy nas w nich zobaczyła.
Dużo emocji wywołała chwila, gdy Ania wspomniała o Nas publiczności i dziękowała Nam, że jesteśmy z nią.
Ania zadedykowała Nam piosenkę "Pan i pani", a następnie zaprosiła Nas pod scenę i wspólnie zaśpiewaliśmy refren :) Po tym Ania zaangażowała publiczność do śpiewania.

W czasie koncertu bawiłam się z superową ekipą FC.
DZIĘKUJĘ WAM za radość, śmiechy i żarty!!!

Aniu Tobie DZIĘKUJĘ za piękną muzykę, teksty utworów oraz miłe po koncertowe spotkanie <3 Po prostu "Dobrze że Cię mam, dziękuję..."

Do zobaczenia pod sceną! :*

04
SIERPNIA 2016
CZWARTEK
GODZ. 13:58
AUTOR:
IKRAM

Parodiowanie żony prezydenta odkryło prawdziwą twarz p. Ani Wyszkoni. Przykre. Wielkie rozczarowanie.

01
SIERPNIA 2016
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 16:57
AUTOR:
PONCJUSZ

ODOLANÓW

Koncert do Odolanowa miałam zaplanowany od dawna, hmmm no jak można przegapić skoro to zaledwie 80km z hakiem ode mnie :D

W trasę wyruszyłam z Rafałem i Kasia( debiut na koncercie AW)...małeeeee opóźnienie :D aleee w końcu wyruszyliśmy :) Rafał nie gniewaj się aleee bardzo rzadko zdarza mi się spóźnić !

Dotarliśmy do planowanego miejsce koncertu i po chwili zjawiła się reszta ekipy OFC :) krótkie pogaduchy iiiii weszliśmy wspólnie za barierki :)

Moje miasto śpi- jeden z moich ulubionych utworów , bardzo często towarzyszy mi podczas wieczornych spacerów. Lekko odlatuje i rozmyślam... tak tak, czasami jestem spokojnym człowiekiem .....
Wcześniej już słyszałam wersje koncertową, teraz miałam możliwość usłyszeć osobiście .... hmm myślę ,ze na plener, na wstęp jak najbardziej jestem na TAK aczkolwiek podczas spacerów zostanę jednak przy oryginale :)))

Lampa i sofa- wiadomo, odpaliliśmy się razem :D co prawda przy pierwszych sekundach odezwały się moje plecy i powiedziały" NIE!-nie możesz skakać !!!! " aleeee spojrzenie Andzi na moją postawę , miara z góry na dół , zmusiły mnie do szaleństwa i zapomnieniu o wszystkim ! :D daliśmy radę !

Oszukać los- słowa,melodia, energia iii wiara w słowa : to wszystko płynie ze sceny. Mogę sluchać i słuchać. ZACZĄĆ JESZCZE RAZ ! Jeszcze mocniej i pewniej! Tak Trzymaj Ania :)


Medley- cudowny fragment koncertu :D szaleństwo i "moment" kiedy z Klaudią i Wojtkiem mogłam pośpiewać hahahahahaha mam nadzieje,ze nie zostało to nigdzie nagrane :D wariaty ! :*

Koncert bardzo udany :) fajnie było zobaczyć waszej ryjki : Rafał, Andzia, Klaudia i Wojtek :****** dzieki misie :)

Dziękuje Ani i zespołowi za "X " kolejny udany koncert :):***
Maciek, z tą funkcją w telefonie "makijaż cyfrowy" hmmm rozkminiam ale jakoś specjalnych efektów to nie daje :D chyba mnie oszukali :D

Piona MISIE ....... P.


31
LIPCA 2016
NIEDZIELA
GODZ. 17:27
AUTOR:
RYSZARD

Trzebiatow

Aniu, po raz kolejny slucham Ciebie na Twoich koncertach. Twoje piosenki za kazdym razem wzruszaja mnie, ich przekaz cudowny, piekny zostaje w mej pamieci. "Oszukac los", " Nie chce CIE obchodzic.." te nowe piosenki sa szczegolne, wyrazasz w nich Siebie, pozostana w mym sercu.
Serdecznie pozdrawiam

23
LIPCA 2016
SOBOTA
GODZ. 20:34
AUTOR:
LOLKA

Dziwnów 22.07.2016

Tym razem koncert na północy Polski :) Razem z moją mamą i siostrą przybyłyśmy na miejsce o 21. Chwilę po 21 spotkałyśmy się z Ewelą, Olą i Jej mamą Żanetą. Poszłyśmy pod scenę. Okazało się, że koncert nie zacznie się o 22 jak to było zaplanowane. Opóźnienie było godzinne, więc koncert rozpoczął się o 23.
Pierwszy utwór "Moje miasto". Następnie "Lampa" - tym utworem Ania rozruszała mnie i całą publiczność. Wszyscy super się bawili :) Ania wczoraj zaprezentowała się w nowym stroju, w którym ślicznie wyglądała. Bardzo mi się podoba :)
Nadszedł moment na "Nowego Limka", który od wczoraj nosi nazwę: "Oszukać los". Uwielbiam tę piosenkę! Od razu ją polubiłam, gdy ją usłyszałam 9 lipca w Koszycach Małych. Piękny tekst, dający dużo do myślenia.
"Oczy" jak zwykle genialne.
Na koniec koncertu utwór "Wiem, że jesteś tam", który tym razem Ania poświęciła ofiarom ataku terrorystycznego w Monachium, który miał miejsce wczoraj.

Dziękuję Ani za kolejny cudowny koncert, piękne dźwięki oraz spotkanko po koncercie! :*
Ewela, Ola, Żaneta bardzo miło było Was poznać :) Dzięki za wczorajsze spotkanko! :*
Do zobaczenia! ;)
PS. Pozdrowienia od mamy i siostry :)

24
LIPCA 2016
NIEDZIELA
GODZ. 11:54
AUTOR:
ADI

KALISKA 23.07.2016 r.

Sam jeszcze nie wiem od czego zacząć. Może wspomnę ,że to był najważniejszy koncert w moim życiu ,bo u mnie w domu. Dokładnie jutro mija 6 lat od pierwszego mojego koncertu -Zblewo.Tak też cierpliwość popłaciła.Do mnie też Ania zawitała.Jeszcze w ekscytacji i wzruszeniu piszę...

Na koncercie bawiłem się w doborowym towarzystwie -Sara,Kinia i Paweł.Pod sceną morze ludzi.Naprawdę. Niesamowity koncert.Najbardziej emocjonujący koncert dla mnie ze wszystkich pozostałych. Tłum szalał. Wszystko był perfekcyjnie przygotowane i zagrane ,jak zawsze. Żałuję ,że nie było Wariata,ale na bis Ania zaśpiewała drugi raz tego dnia pierwszy singel z nowego albumu - "Oszukać los". To nic ,że ledwo mówię dziś.Warto było zedrzeć gardło. Miło nie musieć wracać do domu pociągiem :)))

Dziękuję Aniu za ten koncert i spotkanie.Test imion we Wrocławiu chyba zrobił swoje.To miłe :)
Tobie Maćku również dziękuję za spotkanko.
Paweł,Sara,Kinia - za czadową zabawę ! Działo się.

PS: Kinga to mistrzyni ciast. :)

Do zobaczenia w trasie !

26
LIPCA 2016
WTOREK
GODZ. 17:52
AUTOR:
PIOTR

Pani Aniu najlepsze życzenia imieninowe ,dużo zdrówka ,jak najwięcej radosnych i słonecznych dni ,udanych i wspaniałych koncertów,spełnienia tegorocznych planów i marzeń!

23
LIPCA 2016
SOBOTA
GODZ. 14:31
AUTOR:
DAMIAN

"Nowy limek", to jakiś nowy utwór? Od czego nazwa? ;)[link] Z góry dzięki za odpowiedź :)

23
LIPCA 2016
SOBOTA
GODZ. 14:24
AUTOR:
RYSZARD

Aniu

Byłem na koncercie w Dziwnowie.
Cieszę się ..."Zycie jest w porzadku", ze tak jest, że tak mówisz..koszuka z tym logo.. bardzo, bardzo dziękuję za Twoje piosenki, za nową piosenkę..za Twoje ich wykonanie, za wzruszenia i przezycia z tym zwiazane.
Brzmienie i dzwięk Twego Cudownego Głosu jest we mnie..dziękuję za wspaniałą prezentację swego Zespołu... dziekuję za piekne podziekowania dla publiczności...dziękuję za przepiękny też koncert w Kołobrzegu.. za rozmowę
z Tobą i Maćkiem..dziękuję za wszystko..
Zyczę Tobie wszystkiego czego Twe Sece pragnie,.. niech Anioł Cię prowadzi,a Bóg ma Cię w Swej Opiece.
Serdecznie pozdrawiam.

DOPISZ SIĘ DO KSIEGI GOŚCI!
*
*
*
 
 
*Wymagane pola
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load