23
LIPCA 2016
SOBOTA
GODZ. 20:34
AUTOR:
LOLKA

Dziwnów 22.07.2016

Tym razem koncert na północy Polski :) Razem z moją mamą i siostrą przybyłyśmy na miejsce o 21. Chwilę po 21 spotkałyśmy się z Ewelą, Olą i Jej mamą Żanetą. Poszłyśmy pod scenę. Okazało się, że koncert nie zacznie się o 22 jak to było zaplanowane. Opóźnienie było godzinne, więc koncert rozpoczął się o 23.
Pierwszy utwór "Moje miasto". Następnie "Lampa" - tym utworem Ania rozruszała mnie i całą publiczność. Wszyscy super się bawili :) Ania wczoraj zaprezentowała się w nowym stroju, w którym ślicznie wyglądała. Bardzo mi się podoba :)
Nadszedł moment na "Nowego Limka", który od wczoraj nosi nazwę: "Oszukać los". Uwielbiam tę piosenkę! Od razu ją polubiłam, gdy ją usłyszałam 9 lipca w Koszycach Małych. Piękny tekst, dający dużo do myślenia.
"Oczy" jak zwykle genialne.
Na koniec koncertu utwór "Wiem, że jesteś tam", który tym razem Ania poświęciła ofiarom ataku terrorystycznego w Monachium, który miał miejsce wczoraj.

Dziękuję Ani za kolejny cudowny koncert, piękne dźwięki oraz spotkanko po koncercie! :*
Ewela, Ola, Żaneta bardzo miło było Was poznać :) Dzięki za wczorajsze spotkanko! :*
Do zobaczenia! ;)
PS. Pozdrowienia od mamy i siostry :)

24
LIPCA 2016
NIEDZIELA
GODZ. 11:54
AUTOR:
ADI

KALISKA 23.07.2016 r.

Sam jeszcze nie wiem od czego zacząć. Może wspomnę ,że to był najważniejszy koncert w moim życiu ,bo u mnie w domu. Dokładnie jutro mija 6 lat od pierwszego mojego koncertu -Zblewo.Tak też cierpliwość popłaciła.Do mnie też Ania zawitała.Jeszcze w ekscytacji i wzruszeniu piszę...

Na koncercie bawiłem się w doborowym towarzystwie -Sara,Kinia i Paweł.Pod sceną morze ludzi.Naprawdę. Niesamowity koncert.Najbardziej emocjonujący koncert dla mnie ze wszystkich pozostałych. Tłum szalał. Wszystko był perfekcyjnie przygotowane i zagrane ,jak zawsze. Żałuję ,że nie było Wariata,ale na bis Ania zaśpiewała drugi raz tego dnia pierwszy singel z nowego albumu - "Oszukać los". To nic ,że ledwo mówię dziś.Warto było zedrzeć gardło. Miło nie musieć wracać do domu pociągiem :)))

Dziękuję Aniu za ten koncert i spotkanie.Test imion we Wrocławiu chyba zrobił swoje.To miłe :)
Tobie Maćku również dziękuję za spotkanko.
Paweł,Sara,Kinia - za czadową zabawę ! Działo się.

PS: Kinga to mistrzyni ciast. :)

Do zobaczenia w trasie !

26
LIPCA 2016
WTOREK
GODZ. 17:52
AUTOR:
PIOTR

Pani Aniu najlepsze życzenia imieninowe ,dużo zdrówka ,jak najwięcej radosnych i słonecznych dni ,udanych i wspaniałych koncertów,spełnienia tegorocznych planów i marzeń!

23
LIPCA 2016
SOBOTA
GODZ. 14:31
AUTOR:
DAMIAN

"Nowy limek", to jakiś nowy utwór? Od czego nazwa? ;)[link] Z góry dzięki za odpowiedź :)

23
LIPCA 2016
SOBOTA
GODZ. 14:24
AUTOR:
RYSZARD

Aniu

Byłem na koncercie w Dziwnowie.
Cieszę się ..."Zycie jest w porzadku", ze tak jest, że tak mówisz..koszuka z tym logo.. bardzo, bardzo dziękuję za Twoje piosenki, za nową piosenkę..za Twoje ich wykonanie, za wzruszenia i przezycia z tym zwiazane.
Brzmienie i dzwięk Twego Cudownego Głosu jest we mnie..dziękuję za wspaniałą prezentację swego Zespołu... dziekuję za piekne podziekowania dla publiczności...dziękuję za przepiękny też koncert w Kołobrzegu.. za rozmowę
z Tobą i Maćkiem..dziękuję za wszystko..
Zyczę Tobie wszystkiego czego Twe Sece pragnie,.. niech Anioł Cię prowadzi,a Bóg ma Cię w Swej Opiece.
Serdecznie pozdrawiam.

21
LIPCA 2016
CZWARTEK
GODZ. 14:21
AUTOR:
DAMIAN

Aniu! Wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze! Dużo zdrowia i uśmiechu! Byś zawsze znalazła czas dla siebie i swoich bliskich. Niech każdy dzień będzie Twoim dniem! Jesteśmy z Tobą, więc niech nigdy sił Ci nie zabraknie! Słońca bez końca... :)

16
LIPCA 2016
SOBOTA
GODZ. 14:23
AUTOR:
ADI

KOŁOBRZEG 15.07.2016 r.
Miał być maraton ,wyszedł pół maraton ,ale najważniejsze ,że było kolejne muzyczne spotkanie.

Godzina 8 rano ,w pociąg ,kierunek Kołobrzeg.Po drodze pojawił się w wagonie nr 11 mój kompan w podróży ,Sarka.Po 13 byliśmy już na miejscu.Pogoda nas nie rozpieszczała po raz kolejny,ale wiadomo ,co najważniejsze w takim momencie -muzyka. No tak ,trzeba było zbadać teren. Ruszyliśmy do Amfiteatru.Fajne miejsce swoją drogą. Na mieście spotkanko z Ewelą,wspólny obiadek i na koncert.

Wybiła godzina 20. Publiczność zgromadzona. W tle już pierwsze dźwięki "Moje miasto śpi".To kolejna nowa ,miła niespodzianka w czasie koncertu.Bardzo udana. "Lampa i sofa" ,najważniejszy punkt każdego koncertu dla mnie.Trzeba iść na żywioł.Zabawa na całego. Miło ,że Ania poczęstowała nas dwiema nowymi piosenkami - "Nie chcę Cię obchodzić" oraz "Limek" ,czy coś w ten deseń.Niesamowity utwór. Szykuje się kolejny wyciskacz łez. W pewnym momencie Ania zaprosiła wszystkich pod scenę,dzięki czemu atmosfera stała się jeszcze bardziej rodzinna i ciepła. Jednakże wszystko ma swój początek ,jak i koniec.Tym razem też.
Dodam ,że ledwo zdążyliśmy na ostatni pociąg ,wsiedliśmy bez biletu...adrenalinka ,przygoda ,ale wszystko pomyślnie się skończyło.

Aniu: Dzięki za dźwięki dyrygencie z gwiazd,za spotkanie i świetny koncert. PS: Liczę ,że następnym razem zaśpiewasz "Chcę oddychać".
Maćku: za spotkanie i uśmiech na twarzy.
Ewela: za świetnie spędzony czas,śmiech i pasjonujące rozmowy o muzyce.
Sarka-za wspólną zabawę ,jak i podróż ,a także zdzierania gardła,
Ola ,Żana - za świetną zabawę ,spotkanie po 3 latach i pomoc w dotarciu na dworzec.

DZIĘKI WIELKIE wszystkim ! Do następnego :)

11
LIPCA 2016
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 07:30
AUTOR:
PAJĘCZARA

Kochani w sobote odbył się niesamowity koncert w Koszycach Małych, wybrałam się na niego z dwóch powodów:
1. Koncert odbywał się w dniu moich urodzin
2. Na koncercie we Wrocławiu, wiele osób mówiło, że fajnie byłoby się spotkać u dziewczyn na południowym wschodzie Polski,
więc po wielu przemyśleniach i rozmowach z moją ukochaną pojawiłyśmy się na koncercie oddalonym o ponad 300km od naszej miejscowości :)
Ten koncert pozostanie w mojej pamięci na zawsze, Ania na koncercie miała sporo siły i pozytywnej energi, która bardzo mi się udzielila, za co dziękuję. .. tego właśnie było mi trzeba :) Siłę i świeżość można usłyszeć m.in w nowym utworze, który jeszcze nie ma tytułu, choć w gronie Ofc padła propozycja, by utwór nazwać "Odrodzenie", mnie się bardzo podoba, zdecydowanie pasuje ( Ania może warto przemyśleć ten tytuł?)


Dziewczyny z Fc zorganizowały dla mnie i dla Kamcysi małą niespodziankę, każdemu kto brał w tym udział bardzo dziękuję, na dniach zacznę użytkować portfel :)))

Jak już wspomniałam na koncert wybrałam się z moją ukochaną, to był jej pierwszy koncert Ani, taki właśnie chciałam prezent na urodziny :)

Przed koncertem, gdy było widać u niej zmęczenie po podróży i kotłującą się myśl " po co my jechałyśmy tyle km?!" zaryzykowałam i powiedziałam... "Kochanie jeśli nie spodoba Ci się koncert, to nie będziesz musiała ze mną jeździć, obiecuję " Ufff... kamień spadł mi z serca, bo jest szansa, że jeszcze się kiedyś ze mną wybierze :)

Pozdrowienia z drogi do pracy,
Pajęczara

12
LIPCA 2016
WTOREK
GODZ. 13:42
AUTOR:
MARTUSIA

Nowy wpis:
[link]

07
LIPCA 2016
CZWARTEK
GODZ. 21:08
AUTOR:
ANDZIAD

Wpis Ani:
SPOKOJNA... [link]

DOPISZ SIĘ DO KSIEGI GOŚCI!
*
*
*
 
 
*Wymagane pola
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load