17
LIPCA 2014
CZWARTEK
GODZ. 23:24
AUTOR:
EWELA

09.08.2014 - SUWAŁKI - KONCERT
godz. 20:30
Scena przy ul. Kościuszki.

soksuwalki.eu [link]

17
LIPCA 2014
CZWARTEK
GODZ. 22:46
AUTOR:
EWELA

"BIEGNIJ PRZED SIEBIE " na listach przebojów [link]

DO DZIEŁA !!! GŁOSUJEMY :-)

30
LIPCA 2014
ŚRODA
GODZ. 21:10
AUTOR:
ZARZĄD FC AW

Przyłączamy się do akcji zbierania nakrętek dla Pauliny z naszego FC. [link]
Wszystkich bardzo prosimy o wsparcie. Im nas więcej, tym więcej nakrętek i tym szybciej Pauli marzenie o nowym wózku może się spełnić.
DO DZIEŁA !!! :)

Jeśli macie jakieś pytania piszcie do nas ! fc@aniawyszkoni.pl

30
CZERWCA 2014
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 21:55
AUTOR:
ANDZIAD

Maraton: Wołczyn, Wędrzyn, Swarzędz
Taka skrócona relacja ode mnie :)
Przede wszystkim chcę powiedzieć, że jestem mega szczęśliwa, że mogłam spełnić jedno z moich marzeń i wybrać się na maraton koncertowy Ani :)
W planach miałam jechać do Wędrzyna i Swarzędza, ale w czwartek napisała do mnie Ewela z propozycją wspólnego wyjazdu do Wołczyna. Opcja ta bardzo przypadła mi do gustu i tak w piątek o godzinie 14.20 wyruszyłam z Ewelą do Wołczyna:) Droga minęła baaaaaaaaaardzo przyjemnie i stosunkowo szybko. Ewela doedukowała mnie muzycznie :D Poza tym dużo śpiewałyśmy, rozmawiałyśmy toteż te 4 h minęły mega szybko :) Na miejscu zameldowałyśmy się w hotelu i poszłyśmy na obiad, który zresztą był bardzo dobry. Poszłyśmy się ogarnąć i na koncert :) Oczywiście nie obyło się bez problemów z ochroną, która nas wpuszczała, wyganiała i ogólnie była niemiła :) Ale koniec końców ustawiłyśmy się na legalu pod sceną i oczekiwałyśmy na koncert :) Zaczęło się… myślę, że obie w tym momencie pomyślałyśmy ‘’w końcu!’’. I tak stałyśmy, śpiewałyśmy i przyszedł czas na „wariata” – i tu mega pozytywny zonk :D początek wariata nieco inny – zajebisty – tyle w temacie :) Co do zmian, to mamy również dodany refren na koniec ‘’prywatnej madonny’’ – zabieg według mnie bardzo oczekiwany i uważam, że bardzo dobry :) Koncert minął szybko, niestety bis bez ‘’ Nagiej’’ . Publiczność była dosyć hmm.. cicha, ale po koncercie bardzo licznie kupowali zdjęcia, płyty i Ania bardzo długo rozdawała autografy, więc raczej się podobało :) Po wszystkim udałyśmy się do garderoby na krótką rozmowę i do hotelu spać :) No może nie tak od razu spać, ale taki był finał akcji ;p Generalnie Wołczyn to była dobra przystawka, bo tylko wzmógł apetyt na kolejny koncert :)

Wędrzyn!
Do Wędrzyna ruszyłyśmy z Ewelą ok godziny 12. Podróż znów bardzo przyjemna, zwariowana i szybka :D Gdy dotarłyśmy do Zielonej Góry, ja przesiadłam się w inne auto i wraz moją 7 osobową ekipą ruszyliśmy na podbój Wędrzyna :) Na miejscu, do mnie i Eweli dołączyła Sami :) Toteż nasza reprezentacja zwiększyła się z 2 do 3 osób :) Oczekiwałam na ten koncert bardzo, ponieważ osoby z mojej ekipy kolejny już raz (rok temu w nowej soli) zabrały ze sobą transparent z napisem ‘’ Prosimy o chcę oddychać’’. Byłam bardzo ciekawa jak Ania zareaguje na tę prośbę, ale po kolei ;) Koncert – meeega energia… dużo, dużo, duuużo lepsza niż w Wołczynie :) Publika żywa, Ania uśmiechnięta, wszystko na tak :)Nastawiłam się na zabawę i tak też było. Koncert zleciał mega szybko, przyszedł czas na bis i wtedy Ania odniosła się do ekipy z transparentem – poznała, że to nie pierwszy raz kiedy widzi ten transparent, że niestety dziś nie jest przygotowana, aleee nie może ich tak zostawić i wiecie co zrobiła? Zaśpiewała refren ‘’chcę oddychać’’ a capella – chyba nie muszę dodawać, że to był kosmos:> No i dorzuciła do tego ‘’nagą’’ – ja nie mam pytań :) Wędrzyn był zdecydowanie daniem głównym, który zaspokoił mój głód :)

Swarzędz!
Po Wędrzynie wróciłam na moment do domu, żeby następnego dnia pociągiem wybrać się do Poznania i stamtąd z Ewelą, Sami, Anią i Maćkiem do Swarzędza :) Usłyszałyśmy przed koncertem, że jest bardzo dobry sprzęt i doskonale dziś słychać Anię i zespół. Bardzo mnie to cieszyło, bo w Wędrzynie rzeczywiście było z tym słabo :( Zebraliśmy się całą ekipą czyli Ja, Ewela, Sami, Ania, Maciek, Patiś i jej mega wypieki, Pam, Kamiszon z Mamą i koleżanka Bogusi i wśród innych licznie zebranych osób przed barierkami, stanęliśmy zwarci i gotowi na koncert :) Zaczęło się i rzeczywiście doskonale było słychać… :) Mega energia znów, doskonały nastrój Ani i super publika, czyli wymarzony deser :) „Wariat” „dzięki za dźwięki” po prostu system padł :) Ania w trakcie koncertu dostała kurtkę i wdała się w przezabawną dyskusję z jego właścicielem :) Oprócz tego, wyjątkowo tego dnia rozgrzewkę do Pan i Pani (czyli oooooooooo) robił Daniel :D Super to wyszło :D Bardzo podobał mi się fakt, że podczas gdy Ania zeszła do publiki z kamerką wyjątkowo podeszła również do Fc i kazała śpiewać, super – chcemy częściej :) Tego dnia również dane nam było usłyszeć ‘’nagą’’ :)
Generalnie koncert ekstra, tak jak wspomniałam, wypasiony deser :)
Dziękuję:
Ewela : Za możliwość spełnienia koncertowego marzenia, ale przede wszystkim za towarzystwo, za rozmowy te poważne i te mniej, za wygłupy, śpiewy, edukację :D Wspieram Cię, pamiętaj :) Dzięęęęękujęęę :**
Sami : Dwa super koncerty :) Jesteś mega wariat! Każde „sweet dreams” z Tobą to jest pozytywna masakra! :**
Ania : Za kolejne spotkanie, rozmowy, żarty, za to że mnie podwiozłaś, mimo, że to nie Ty prowadziłaś :D I za ładne okulary :D
Maciek zwany Narcyzem: Za kolejne pozytywne spotkanie i wspólne chęci snu :D Już wiesz, co to za Artur, cieszę się, że przyczyniłam się do rozwiązania zagadki :D
Kamiszon z Mamą: Za kolejne spotkanie :) Przepraszam, za robienie złych fotek :( Pani Mamo Kamiszona, bardzo miło było poznać! :)
Patiś: No Ty wiesz za co przede wszystkim… no poezja to była :D Oby więcej takich spotkań :D
Pam: Za kolejne spotkanie, za szczere wymiany opinii :D Za głodne żarty i w ogóle :D
Ania Wu: Za 3 fantastyczne koncerty, za uśmiech, za to że za każdym razem na scenie dajesz z siebie wszystko :) Dziękuję za każdą dedykację na setliście i każdy niepowtarzalny „dodatek” na niej :) DZIĘKUJĘ

To tyle, chaotycznie… ale od serca :)

28
LIPCA 2014
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 00:13
AUTOR:
EWELA

Nowy wpis na Ani Blogu :)
URODZINOWO - IMIENINOWO... [link]

29
WRZEŚNIA 2013
NIEDZIELA
GODZ. 23:27
AUTOR:
PAWEŁ

Na Blogu Ani: "Premiera płyty Marka Jackowskiego" [link]

22
LIPCA 2014
WTOREK
GODZ. 22:51
AUTOR:
EWELA

19.07.2014 PONIEC - KONCERT
godz. 22:00
Teren stadionu sportowego przy ul. Harcerskiej.
Plakat: [link]

21
LIPCA 2014
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 15:13
AUTOR:
ZARZĄD FC AW

DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY... :-) [link]
I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ, STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE NAM ! ♥

26
LIPCA 2013
PIĄTEK
GODZ. 04:46
AUTOR:
ANGELIKA

DZISIAJ IMIENINY ANNY
A więc Aniu przyjmij najlepsze życzenia
Z nadchodzącym dniem radości
które twym imieniem słynie
Życzę niech ci w obfitości
Sto lat życia szczęściem płynie
W każdej chwili, zawsze,wszędzie
Niech ci w życiu dobrze będzie
Niech cię dalszy los obdarzy
Tym wszystkim o czym serce marzy :-*

19
LIPCA 2014
SOBOTA
GODZ. 21:20
AUTOR:
KINIA

Tak sobie myślałam ostatnio o koncertach Ani i o repertuarze, a dokładniej o coverach. Chociaż nie wyobrażam sobie koncert bez Sweet Dream i uwielbiam RazDwa to szczerze mówiąc Empire State of Mind już mi się trochę przejadło i zastanawiała się w aranżacji jakiej piosenki chciałabym usłyszeć Anię. Doszłam do wniosku, że chętnie posłuchałabym Naszej Najlepszej w "Hurricane" z repertuaru 30 Seconds To Mars albo "Breath of the life" z repertuaru Florence And The Machine. A Wy? W czym chcielibyście usłyszeć Anię?

DOPISZ SIĘ DO KSIEGI GOŚCI!
*
*
*
 
 
*Wymagane pola
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load