02
CZERWCA 2016
CZWARTEK
GODZ. 22:40
AUTOR:
KAMCYSIA

WROCLOVE ! 11.06.2016r.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! 9 DNI !!!
Tak się jaram, że nie mogłam się powstrzymać - tak długo nie było wspólnego odliczania :) Misiaki ktoś się dołącza ?
Do zobaczeeeenia ! <3
no kocham, no ! :)

28
CZERWCA 2016
WTOREK
GODZ. 17:37
AUTOR:
PATI

26.06.2016 ZDZIESZOWICE

Wakacje rozpoczęłam pierwszym w tym roku koncertem plenerowym Ani w Zdzieszowicach. Bardzo się cieszę, że obyło się bez burz, ulew i silnego wiatru, gdyż dzień wcześniej nie odbył się koncert Ani w Warcie z powodu okropnej pogody. Po przybyciu na miejsce cała nasz fanclubowa grupa weszła pod scenę. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na występ Naszej Ani<3.
I w końcu za kotarą ukazała się Ania rozpoczynając koncert utworem "Mapa Naszych zdjęć". Osobiście stęskniłam się za tym dawno nie słyszanym na koncercie utworem. Po zakończeniu piosenki przywitaliśmy Anię głośnymi brawami i okrzykami. No i zaczęło się... Przy kolejnym utworze "Lampa" zaczęliśmy skakać, tańczyć, klaskać no i oczywiście głośnooo śpiewać z Anią. Świetna zabawa!!!! :D Po prostu szaleństwo!!! :D Bardzo miło mi się zrobiło gdy Ania powitała naszą fanclubową grupę i przedstawiła Nas całej publiczności oraz podziękowała Nam że jeździmy na koncerty po całej Polsce. Nie zabrakło piosenki "Biegnij przed siebie" oraz nowości "Nic a nic" ;D. Na koncercie pojawił się utwór "Na cześć wariata" <3. Bardzooooo ucieszyłam się gdy Ania zaśpiewała tą piosenkę gdyż dawnooo nie słyszałam jej na żywo <3. Mega!!! :D Nogi same rwały się do podskakiwania i tańczenia. Zdzieszowicka publiczność naprawdę była rozśpiewana i rozbawiona i przy znanych dla wszystkich piosenkach Ani "Pan i Pani" i "Agnieszka" głośnooo dorównywała nam w śpiewaniu. Supcio!!!!
Podobnie było przy Medleyu. Ania naprawdę dała 200% siebie byśmy mogli tak znakomicie się bawić i szaleć.
Gdy Ania poszła się przebrać na telebimie wyświetlono filmik o Jej 20-letniej pracy artystycznej. Oglądałam go z wielkim zaciekawieniem, bo go jeszcze nie widziałam.
Mega odjazd był przy piosence "Oczy", do tego jeszcze puszczane dymy. Coś niesamowitego!!!!
Na koncercie zaśpiewaliśmy "Sto lat" Markowi Raduli, ponieważ Ania zdradziła nam że Marek miała nie dawno urodziny.
Cały koncert byliśmy rozbawieni, rozśpiewani i roztańczeni. Wyciszyliśmy się dopiero gdy Ania zaśpiewała "Wiem że jesteś tam".

To był koncert przepełniony mega pozytywną energią i silnymi emocjami. Dostarczył mi wiele niezapomnianych wrażeń.

DZIĘKUJĘ CI ANIU za kolejne piękne przeżycia które długooo pozostaną w mojej pamięci i będę je miło wspominać. <3
DZIĘKUJĘ za pogaduchy, śmiechy i fotki. ;D

"Dobrze że Cię mam, dziękuję
znaleźć lepszych słów nie umiem..."

28
KWIETNIA 2011
CZWARTEK
GODZ. 18:32
AUTOR:
EWELA

W Terminarzu pojawiły się nowe koncerty :-)

24
CZERWCA 2016
PIĄTEK
GODZ. 15:05
AUTOR:
PONCJUSZ

TWARDOGÓRA

hmmmm.... jechac? nie jechac, jechać? nie jechać , telefon za telefonem z pytaniem jechać? czy nie jechać :D

warunek jeden : "jak wstanę rano na 9:00 do pracy to pojadę na koncert "

Udaaałooo sie po wielogodzinnym maratonie w pracy wstać ponownie do pracy iiii odliczać godziny do pociągu KIERUNEK-->TWARDOGÓRA

Na koncert pojechałam z Klaudią :) miałyśmy dość blisko z Wrocławia więc grzech nie jechać :D Na miejscu szybkie podładowanie akumulatorów żeby przypadkiem nie zasnąć na stojąco :D ahhh no ale jak można zasnąć przy takiej ekipie, takim zespole przy takich dźwiękach !!

Szybko z Klaudią odszukaliśmy jeszcze kilka "wariatów" z OFC :D
Seriooo to są Wariaci aleee mega pozytywni :D Razem poszliśmy pod scenę :)
Koncert hmmm troszkę spokojniejszy jak dla mnie niż we Wrocławiu. Mogłam sobie poobserwować szczegóły, które wcześniej zzzza barierki nie widziałam. Wsłuchałam się troszkę bardziej w dźwięki aleee oczywiście momentami musieliśmy odpalić się :D Wspólnie śpiewaliśmy , pomagaliśmy troszkę Ani gdyż publika hmmm dla mnie dziwna ale no nic :D Ania jak zawsze przedstawiła swój fenomenalny zespół ale również nie zapomniała o Nas :) hmm miło bardzo miło :)

Po koncercie tłumy do zdjęć i autografów z Anią, to również miły akcent do obserwacji :) Chwila wspólnej rozmowy z A i M , zdjęcia heh ahh te zdjęcia i mistrzowie drugiego planu :D

Nawet krótki spacer w stronę auta nie był dla nas spokojny :D niech widzą niech słyszą niech żałują :D O !.

Zmeczona ale zadowolona. Piękna niedziela :)

Dziękuję każdemu kto był :) Ani, OFC, Klaudii, Maćkowi :)
Kamili i jej rodzince --> wieliee dzieki za transport :*****
"Jeeeeeedzie John, machaaa lassem :D " --->kamerzysta Ty wiesz :D

Piona misie :*
Piłat

19
CZERWCA 2016
NIEDZIELA
GODZ. 17:29
AUTOR:
BŁAŻEJ

ROGOŹNO WIELKOPOLSKIE, 18/06/2016

Wyposzczony koncertowo zawitałem wczoraj w Rogoźnie na swoim pierwszym koncercie z serii 20/20 :) Obawiałem się, że tak jak na moim ostatnim wypadzie będzie koncert w deszczu, ale oberwanie chmury zdarzyło się jakieś pół godziny przed :)- co zresztą można zobaczyć na FB Ani.
Ciekawe miejsce, swoją drogą- targowisko położone przy ulicy z domkami jednorodzinnymi (można było rozkręcić imprezę na balkonie), wyłożone kostką brukową z działającą deszczówką :)
Nie będę się szczególnie rozpisywał- dobry koncert, bardzo go potrzebowałem- spotkać się, wykrzyczeć, zaczerpnąć energii płynącej od Ani i chłopaków.
Chciałbym natomiast wspomnieć o uczuciu, które mam za każdym razem na koncercie... na końcu... Wyciszam się przy "Wiem, że jesteś tam" i mam ciary przy wizualizacji... przy Grechucie (z tym jego spojrzeniem niczym u godzilli)... a szczególnie na ostatnich dźwiękach, gdy pojawia się JPII i publika żywo reaguje.. ja mam ciary nie z tej ziemi i mam szklące się oczy...
Dziękuję Andzi i Wojtkowi, Kamiszonowi & spółce za spotkanie i wspólną zabawę, żarty :)
Ani i ekipie- za mile spędzony czas, naładowanie baterii, nadto Ani i Maćkowi za sympatyczne spotkanie po :)

23
MAJA 2016
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 13:00
AUTOR:
PAWEŁ

POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016
27 maja
- Koncert Platynowy
28 maja
- Recital "Życie jest w porządku". 20-lecie.

Zapowiedź: [link]
Wywiad: [link]
Zaproszenie Ani: [link]

Będzie się działo! To już w najbliższy weekend! :)

01
GRUDNIA 2014
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 19:58
AUTOR:
EWELA

CZĘŚĆ 2
MUZYKA I JA :)
c.d. Tak sobie pomyślałam, że muszę jakoś rozruszać Wasze umysły :-) Napiszcie jakich utworów najczęściej i najchętniej słuchacie w ostatnim czasie...

CZĘŚĆ 1 --> [link]

20
CZERWCA 2016
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 23:10
AUTOR:
DAMIAN

W miniony weekend byłem w Zakopanem, pierwszy raz w życiu... Było cudownie, ale nie o tym chciałem pisać. Pragnę się z Wami podzielić emocjonalnym przeżyciem, nutką refleksji. Nowotarska 41, katakumby. Jest około godziny szesnastej, na niebie piękne Słońce. To dla mnie wielkie przeżycie, móc być w tym miejscu i mieć pod stopami kilkanaście świeżych róż i palących się zniczy. Byłem wpatrzony tylko jeden w jeden punkt - w epitafium z nazwiskiem Marek Jackowski. Byłem tak blisko prawdziwej Legendy... Choć to dziwne, czułem jednocześnie radość i smutek. Radość, bo tak niespodziewanie spełniłem swoje marzenie, a smutek, bo wśród nas nie ma tak wspaniałego człowieka (co prawda nie znałem go osobiście, ale to jakim był człowiekiem się czuło i czuje nadal). Przez ostatnie dni znów otaczam się Jego muzyką, znów Ją interpretuje, może za bardzo po swojemu, ale to chyba właśnie jest piękne. Nie wiem czy słusznie, że tak o tym piszę. Z mojego małego "świadectwa" pragnę tylko przekazać, że Zakopianie pamiętają, przejezdni pamiętają, wszyscy pamiętamy, a to o czymś świadczy. Dzięki, że poświęciliście cenny czas czytając ten wpis. Przesyłam Wam kawałek mojego szczęścia.

"...Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba..."

06
CZERWCA 2016
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 22:51
AUTOR:
PAWEŁ

08.06.2016, 16:00 TVP1- Świat się kręci

Odcinek poświęcony jubileuszowi 20-lecia pracy artystycznej Anny Wyszkoni. Ania wraz ze swoim zespołem zaśpiewa utwór zapowiadający nowy album.

11.06.2016, 07:30 TVP2 - Pytanie na śniadanie

Reportaż poświęcony jubileuszowi 20-lecia pracy artystycznej Ani Wyszkoni połączony z wywiadem z wokalistką.

08
CZERWCA 2016
ŚRODA
GODZ. 23:07
AUTOR:
ADI

12 CZERWCA 2016 (NIEDZIELA)
TVP POLONIA
OCZY W OCZY
PLANOWANA GODZINA ROZPOCZĘCIA: 18:50
Anna Wyszkoni będzie gościem Danuty Holeckiej w jej autorskim programie "Oczy w oczy" na antenie TVP Polonia. Autorka w szczerych rozmowach pokazuje znanych Polaków od nieznanej strony - ich pasji, zainteresowań i codziennych zajęć. Powtórki w poniedziałek 13.06 o godz. 3:35 i 14:00.

DOPISZ SIĘ DO KSIEGI GOŚCI!
*
*
*
 
 
*Wymagane pola
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load