31
SIERPNIA 2015
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 01:43
AUTOR:
MARTUSIA

30.08 Boguszyce
Zacznijmy od tego, że gdyby nie Rafał Nowowiejski to na tym koncercie by mnie nie było. Patrząc na terminarz nie zdawałam sobie sprawy, że to jest tak blisko Łodzi! Na szczęście na zeszłotygodniowym koncercie Rafał zapytał czy będę i tak oto zrodziła się myśl - biorę Siostrę pod pachę, Paulinę i jedziemy.
Miejsce koncertu było MASAKRYCZNE. Poligon wojskowy to mało powiedziane. Kurz, pył, który przeszkadzał nam, ekipie pracującej i samej Ani (było słychać w paru momentach). W życiu nie byłam tak... zakurzona hehe.... Koncert zaczął się punktualnie, my w małej grupce czyli Ewela, Paulina, Rafał i jego dwie osoby towarzyszące, barierki były tak blisko sceny, że mieliśmy Anię na wyciągnięcie ręki. W trakcie "Lamy..." Ania przerwała koncert ze względu na bardzo nieodpowiednie zachowanie Pana którzy rzucał się w tłum taranował dzieci, była w szoku postępowaniem ochroniarzy (ten pan próbował przejść przez barierki do Ani) więc pospieszyłam wyjaśnić że jest niebezpieczny, Ania poprosiła żeby byli aż tacy agresywni bo chciałaby żeby każdy mógł się bawić, ochroniarze otoczyli go (od strony publiczności) tak jak Ani obiecał był spokojny ale tylko na chwilę bo potem znów zaczął się rzucać (wyglądało jakby był po narkotykach czy dopalaczach) także wyprowadzili go w kajdanach i potem był spokój. Ania przez dwie piosenki zrzucała z siebie to zdenerwowanie na sytuacje (uwierzcie mi, nie dało się na niczym innym skupić) co publiczność wynagrodziła pięknym śpiewaniem, zabawą i niesamowitą energią. Bawiłam się cudownie, zmieniona wersja solówki Pana Marka na "Ciszy..." - mam nagraną w całkiem niezłej jakości! była M A J S T E R S Z T Y K I E M mistrza i nikt tak jak On tego nie zagra <3 reszta ekipy też nie odstawała, nawet Kasia która jak Ania zdradziła jest już w 8 miesiącu dobrze się bawiła, czuła i również tworzyła atmosferę tego koncertu. Wyszalałam się, wykrzyczałam, natańcowałam, a potem pomogłam Ewelinie w sklepiku, także zadanie koncertowe na dziś spełnione w 1000% :)))
Dziękuję:
Ani - za kontakt, za wzrok, za "Panią Przedszkolankę" za ciepłe słowo i uznanie w ważnym dla mnie temacie :)
Danielowi - za to że jest gdy trzeba i za ten uśmiech za nic
Eweli - za pełen profesjonalizm przed, po i w trakcie koncertu oraz za to, że poza byciem Prezesem jest również człowiekiem
Paulince i Rafiemu - za to że jesteście :)
Obsłudze i zapleczu - za idealny spektakl muzyczny i realizację na najwyższym poziomie
Kasi - za zza kulisowe fotki i pogaduchy
i ogólnie chyba samej sobie i światu, że mogę to przeżywać, być, wzruszać się, cieszyć i spełniać <3
Do zobaczenia na następnych koncertach!

27
SIERPNIA 2015
CZWARTEK
GODZ. 21:53
AUTOR:
MARTUSIA

Koncert Ani w Łękawie
Na koncert pojechałam razem z Siostrą Kasią i przyjaciółką Gosią. Kasia uwielbia Anię i jej muzykę, miała okazje dwa razy być na koncercie (Brzeziny i Piekary Śląskie) i dłuuuuugo wyczekiwała tego koncertu. Dojechałyśmy przed 20tą, zadzwoniłam do Pauliny gdzie jest ekipa. Podeszłyśmy tam, przywitałam się ze wszystkimi, przedstawiłam moje dziewczynki, chwilę później przyszedł Tata sióstr bliźniaczek więc Rafał poszedł pomóc, a w tym czasie zostaliśmy poproszeni przez Panią o wejście za barierki. Zostawiłam przyjaciółkę za barierkami (niestety) i poszliśmy pod scenę. A tam czekał na nas ochroniarz który stwierdził, że Ania nie życzy sobie fan clubu pod sceną. Na szczęście pojawił się Maciek na horyzoncie, zawołałam go i powiedziałam jaka jest sytuacja a ten z uśmiechem na ustach doszedł do ochroniarza i powiedział że Ania sobie życzy fc i prosi o wpuszczenie nas.
Przy okazji Pani która nas wprowadzała przyniosła dla mojej Siostry krzesełko (ma złamaną nogę w gipsie i chodzi o kulach) i powiedziała że jakby jeszcze ktoś chciał to z boku sceny stoją.
De facto części koncertu nie słyszałam. Wszystko działo się za szybko, koncert zaczął się kilka minut po 20 - mimo informacji, że start jest 20.30. Przy okazji wszyscy mieliśmy ogromny problem z zasięgiem a Ewelcia prosiła o kilka dobrej jakości zdjęć z koncertu, także biegałam za scenę w poszukiwaniu krzty internetu :D
Jak już się udało wysłać zdjęcia, to mogłam się skupić na muzyce. Koncert był fenomenalny, Ania trochę mówiła do publiczności dzięki czemu było bardziej rodzinnie, pozdrowiła FC, szczególnie Siostry za którymi powiedziała że się stęskniła :)
Solówka Pana Marka i jego Espana - jak zwykle ciarki i pokłony dla Mistrza... i ogólnie solówka każdego z Panów to majstersztyk! <3
To był koncert myślę ważny i dla Stashki która wspierała Anię z baardzo zaawansowanym brzusiem :) Wyglądała świetnie i tak samo śpiewała (Kasiu, dużo zdrowia Ci życzę i maluszkowi również).
Krzyczałam w niebogłosy na "Wariacie" z rozkoszą słuchałam Raz, dwa, raz, dwa Maanamu i wychwytywałam zmiany aranżu w Dzięki za dźwięki :)
W trakcie bisu poszłam pomóc Sandrze w sklepiku, dołączyła do nas Paulina, po wszystkim go posprzątaliśmy (jeszcze nam Rafał pomógł) a nasz vice w tym czasie zabrał Siostry do garderoby. Ja dotarłam na samym końcu, niewiele było słychać z tego co mówi Ania bo jakiś masakryczny zespół rzympolił na scenie, ale daliśmy radę :)
Dziękuję Rafałowi Nowowiejskiemu i Paulinie za świetnie spędzony czas, ekipie za atmosferę i do zobaczenia na następnych koncertach :)

20
SIERPNIA 2015
CZWARTEK
GODZ. 11:25
AUTOR:
EWELA

I jessssst ! Długo wyczekiwany przez wszystkich duet Michał Bajor, Anna Wyszkoni "Ja kocham, Ty kochasz" [link]

Jak wrażenia ?

04
KWIETNIA 2015
SOBOTA
GODZ. 17:25
AUTOR:
PAULINKA

PRASA
(zaległa i aktualna)
GRAZIA
[link]
[link]
SKARB
[link]
[link]
[link]
[link]
FAKT
[link]
[link]
[link]
NOVA PARK
[link]
INNE
[link]

20
SIERPNIA 2015
CZWARTEK
GODZ. 10:47
AUTOR:
DAMIAN

JEST!! [link]

10
MAJA 2012
CZWARTEK
GODZ. 21:42
AUTOR:
EWELA

Zrobiłam dziś swoją własną mapkę koncertową.
[link]
Różowe znaczki to koncerty Ani, turkusowe to Łzy (z Anią of course) :-), a fioletowe to festiwale, koncerty, imprezy gdzie Ania wystąpiła z 2,3 piosenkami.

Was też zachęcam do zrobienia takiej mapki, fajna sprawa :-) widać w których rejonach bywało się najczęściej :-)

23
SIERPNIA 2015
NIEDZIELA
GODZ. 18:07
AUTOR:
EWELA

22.08.2015 Nowy Tomyśl
Aktualnie jestem w pracy , ale mam przerwę na kawę, więc stwierdziłam, że skrobnę co nieco na temat wczorajszego koncertu. Na koncert niestety musiałam jechac na styk czasowy, nie lubię tak, zdecydowanie wolę jechac już wcześniej, jakoś bardziej odczuwam wtedy ten muzyczny wypad. Poza tym zawsze możemy zjeść razem, czy wypić kawkę, czy drinka, pogadać. No ale... jak się nie ma co się lubi ... No właśnie ;) Tak więc mega cieszę się, że w ogole udało mi się wyrwać na ten koncert. Czas miałam wyliczony, a niestety nawigacja zaprowadziła mnie do promu, który okazało się, że jest zamknięty. Musiałam jechać naokoło przez uliczki, które mieściły tylko moje auto, a czasu niestety było coraz mniej. Na szczęście moje autko nie zawiodło ,gaz do dechy i udało sie dotrzeć na czas na miejsce. Teren imprezy był przeogromny, karuzele, budki z jedzeniem, napojami, tak więc dotarcie do sceny nie było zbyt łatwe. Telefonicznie dogadałyśmy się z Andzią i Bogusią i ostatecznie spotkałyśmy się w jednym miejscu :) Muszę przyznać, że jakoś nie miałam ochoty tym razem na szaleństwa i wygłupy, więcej sobie posłuchałam. Lubię czasem się tak mocno wsłuchać w te wszystkie drobne zmiany, tekst, popatrzeć na wizuale, na muzyków, na reakcje ludzi... Tak właśnie było wczoraj, choć tam troszkę się oczywiście pofalowało i pośpiewało :) Koncert bardzo dobry. Publiczność dopisała. Było mega dużo ludzi, a do tego świetnie się bawili. Co do utworów... Bardzo mnie wzruszyła Espana , zawsze mnie wzrusza, ale wczoraj zapatrzyłam się na wizual i te zdjęcia Marka... , część z nich mojego autorstwa. Przed oczami pojawiły się te wszystkie chwile, koncert z Markiem, Woodstock, Festiwal w Opolu... Do tego piękna melodia Espany w wykonaniu mistrza Marka i łezka w oku też się pojawiła. Mieliśmy okazję usłyszeć nowy aranż do utworu Dzięki za dźwięki. Póki co nie potrafię ocenić , muszę jeszcze wysłuchać na kolejnych koncertach :) Jako wizual tej piosenki pojawił się już teledysk :) Całościowo koncert mi się podobał. Ze sceny od wszystkich płynęła dobra energia i jak zwykle dało się odczuć profesjonalizm i wysoką jakość.

Po koncercie był pokaz laserów , a po nim autografy, które trwały baaaardzo długo. Ania oczywiście dzielnie wszystko podpisywała do ostatniej osoby. W tym czasie na scenie pojawił sie DJ , który zaczął puszczać piosenki. Obawiałam się znowu jakiejś techniawy dyskotekowej i tego, że znowu nie będziemy słyszeć własnych myśli , a tu proszę ... niespodzianka ! Ja już nie wiem co lepsze ;))) Miód malina, Ruda tańczy jak szalona, Lody na patyku... Masakra :D Ahhhh i hicior , którego Andzia nie znała , stwierdziliśmy z Danielem, że małolat w sumie to może nie znać :)
Andzia Twoja edukacja muzyczna nie może tego pominąć... Special 4 You! [link]

Później jeszcze wspólne pogaduchy i śmiechy z Anią i Maćkiem, no i trzeba było się pożegnać. Kilka całusów na do widzenia, banan w rękę i w drogę ! Dotarłam o 3.00. Jak zwykle było warto, to był naprawę przesympatyczny wieczór!

Dziękuję:
Ania - za pozytywną energię, uśmiech i to, że mimo zmęczenia poświęciłaś nam aż tyle czasu :) ah i za to, że nawet gdy nie masz kawy w garderobie to zawsze mi ją proponujesz, to jest taaaakie miłe ! <3
Maciek - za te Twoje bananowe żarty, całkiem normalne zdjęcie, uśmiech i życzliwość,no i to że nie chciałeś się pożegnać , bo "przecież będziesz jutro" :))) <3
Andzia, Bogusia, Elly - za pogaduchy, śmiechy, fotki, wspólną zabawę. Fajnie było Was znów zobaczyć !
Daniel, muzycy, ekipa techniczna i wszystkie pozostałe osoby, których nie wymieniłam, za każdą wspólną chwilę wczorajszego wieczoru ! Do kolejnego! :)

Uwielbiam Was moja rodzinko koncertowa !!! <3 Czekam na kolejne spotkanie.

Fotki wrzucę niebawem, bo oczywiście troszkę zrobiłam :)

02
SIERPNIA 2015
NIEDZIELA
GODZ. 22:55
AUTOR:
EWELA

Czeeeeeść Kochani !
Jak mija Wam wakacyjny, letni czas?
Pracujecie, leniuchujecie,podróżujecie...? A może wszystko po trochu? :)
Z niektórymi miałam okazję widzieć się kilkukrotnie podczas koncertów, ale niektórych to nie widziałam już baaaardzo długo...

01
GRUDNIA 2014
PONIEDZIAŁEK
GODZ. 19:58
AUTOR:
EWELA

CZĘŚĆ 2
MUZYKA I JA :)
c.d. Tak sobie pomyślałam, że muszę jakoś rozruszać Wasze umysły :-) Napiszcie jakich utworów najczęściej i najchętniej słuchacie w ostatnim czasie...

CZĘŚĆ 1 --> [link]

16
SIERPNIA 2015
NIEDZIELA
GODZ. 11:58
AUTOR:
EWELA

16.08.2015 KOSZALIN
FESTIWAL "NA FALI 2015"
godz. 20.00

Koncert transmitowany na żywo przez TVP 2.

DOPISZ SIĘ DO KSIEGI GOŚCI!
*
*
*
 
 
*Wymagane pola
POKAŻ WIĘCEJ
Copyright © 2013 - Rock House Entertainment.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
load